REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Wam też nie działa HBO GO? Serwis naprawił awarię, ale część użytkowników nadal ma kłopot

Nowy rok nie rozpoczął się zbyt pomyślnie dla subskrybentów HBO GO: część użytkowników ma problem z zalogowaniem się na konto, a jeśli nawet niektórym z nich już się uda, to nie mają dostępu do pobranych wcześniej tytułów. Władze serwisu potwierdzają, że aplikacja faktycznie przechodzi kłopoty techniczne. Jak długo potrwa awaria?

02.01.2021
19:49
hbo go serwis awaria aplikacja
REKLAMA
REKLAMA

Dla tych, którzy chcieliby dziś obejrzeć np. „Ralpha Demolkę”, „Grawitację”, czy „Wielkiego Gatsby'ego”, czyli dodane w Sylwestra i Nowy Rok do biblioteki HBO GO nowości, mamy złą wiadomość: aplikacja HBO GO przechodzi problemy techniczne, które sprawiają, że część użytkowników nie może zalogować się do serwisu. W niektórych przypadkach pomaga restart urządzenia obsługującego aplikację (telewizora, komputera, telefonu, etc.), ale niektórzy nie mogą się zalogować na swoje konto mimo restartu. Co więcej — część subskrybentów, nawet jeśli może zalogować się w aplikacji, utraciła dostęp do tytułów uzyskanych z ramach funkcji pobierania:

Status serwisu HBO GO: W tej chwili odnotowujemy problemy techniczne. Część użytkowników może mieć trudności z korzystaniem z naszego serwisu. Bardzo przepraszamy za niedogodności. Nasz dział techniczny pracuje nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu.

— mogliśmy przeczytać w komunikacie HBO Polska opublikowanym w sobotę po godz. 12:00 na Facebooku.

HBO GO: problem został już naprawiony? Internauci nadal skarżą się na awarię

Z kolei po godzinie 19:00 serwis poinformował w mediach społecznościowych o naprawieniu awarii:

Aktualizacja: Problem został zidentyfikowany i rozwiązany. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za cierpliwość. Jeśli problem nadal występuje, albo jeśli masz jakieś pytania, wyślij do nas email na adres: kontakt@hbogo.pl. Dziękujemy.

Jednak, jak wskazują w komentarzach użytkownicy, u części z nich nadal występują trudności w związku z aplikacją HBO GO:

„Nadal nie można się zalogować :(”

— czytamy w komentarzach pod najnowszym postem HBO GO.

Na razie nie wiadomo, jakie kolejne kroki planuje podjąć serwis w celu wyeliminowania dalej zgłaszanych przez użytkowników problemów.

*Zdjęcie główne: Facebook.com/HBOPolska

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA