REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale /
 4. VOD

Wszyscy czekają na 8. sezon „Gry o tron”. Ale kwiecień w HBO to nie tylko powrót popularnej serii

W kwietniu nareszcie, po długich miesiącach oczekiwania, spełni się marzenie milionów widzów HBO na całym świecie. Na antenę powróci z 8. sezonem „Gra o tron”. Zainteresowanie produkcją będzie olbrzymie i nic go nie przebije. Ramówka HBO na najbliższy miesiąc zawiera też jednak kilka interesujących nowości i filmowych hitów.

21.03.2019
17:54
hbo kwiecień 2019
REKLAMA
REKLAMA

Finałowy sezon „Gry o tron” to najważniejsza premiera kwietnia, nie tylko na HBO, ale wśród całej oferty telewizyjnej na ten miesiąc. Żaden inny serial nawet nie ma szans dorównać zainteresowaniu generowanym przez produkcję. Dlatego stacja HBO ma stosunkowo niewdzięczne zadanie, jeżeli chodzi o promocję pozostałych kwietniowych nowości. A przygotowała na początek wiosny m.in. 2. sezon hitowej komedii obyczajowej, ostatnie odcinki nadawanej przez wiele lat „Figurantki”, animowany film z bohaterami „Kaczych opowieści” oraz aktorskie filmy rodem z Hollywood.

HBO kwiecień 2019 - najciekawsze premiery i godne zobaczenia projekcje:

Gra o tron: Sezon 8

Na temat 8. sezonu „Gry o tron” powiedziano już bardzo wiele i chyba nikogo nie trzeba dalej przekonywać, że będziemy mieli do czynienia z wydarzeniem sezonu. Nareszcie zostaną rozwiązane wszystkie zagadki, nad którymi głowili się miesiącami fani. Poznamy motywacje Nocnego Króla, finał relacji Jona i Daenerys, a przede wszystkich dowiemy się, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. Można się spodziewać, że finałowa odsłona serialu będzie równie imponującym, co wzruszającym pożegnaniem.

Pierwszy odcinek 8. sezonu „Gry o tron” zostanie pokazany na HBO 15 kwietnia o 3:00 w nocy. Powtórka tego samego dnia o 20:10. Kolejne odcinki w poniedziałki.

Barry: Sezon 2

„Barry” to jeden z najbardziej docenianych seriali komediowych 2018 roku. Produkcja z Billem Haderem w tytułowej roli stanowi połączenie czarnej komedii, obyczajowej opowieści i parodii ze współczesnych konwencji serialowych. W 2. sezonie Barry będzie musiał poradzić sobie z zarządzaniem dwiema stronami swojego życia - rolę zabójcy na zlecenie oraz uczestnictwem w niewielkiej teatralnej grupie z Los Angeles.

Premiera 1. odcinka: 1 kwietnia na HBO

Kacze opowieści: Łuu-u!

hbo kwiecień 2019

Wiele osób obawiało się, że reboot „Kaczych opowieści” będzie olbrzymią porażką. Produkcja Disneya nie dołączyła do długiej listy nowych wersji kultowych historii, które nie powinny były powstać. Zamiast tego serial błyskawicznie zdobył rzeszę nowych fanów, jednocześnie nie alienując w żadnym stopniu swojej oryginalnej widowni. „Kacze opowieści: Łuu-u!” to film telewizyjny zmontowany z podwójnego odcinka pilotażowego zrebootowanej serii. Fani bohaterów dawnej animacji i słynnych komiksów powinni koniecznie zapoznać się z tą produkcją.

Premiera: 13 kwietnia na HBO

Sprawa przeciw Adnanowi Syedowi

Serial „Making a Murderer” rozpoczął modę na produkcję dokumentalne sprawdzające, czy podejmowane przed laty kontrowersyjne sprawy zostały dobrze przeprowadzone. HBO przygotowało właśnie swoją własną odpowiedź na dzieło Netfliksa. Czteroodcinkowa „Sprawa przeciw Adnanowi Syedowi” wróci do śledztwa związanego z zaginięciem licealistki Hae Min Lee. Ciało dziewczyny zostało znalezione miesiąc później, a o morderstwo oskarżono jej byłego chłopaka.

Premiera dwóch odcinków 11 kwietnia na HBO.

Gentelman Jack

Każde czasy mają swoje własne skandalistki. Jedną z najciekawszych postaci XIX-wiecznej Anglii była Anne Lister. Kobieta zasłynęła licznymi podróżami oraz homoseksualnym związkiem. Produkcja rozpoczyna się, gdy Lister powraca do rodzinnego Halifaksu, by odnowić rodzinny dom, przywrócić sławę rodowi i... znaleźć sobie żonę. W roli głównej wystąpiła Suranne Jones. Serial liczy osiem odcinków.

Premiera 1. odcinka: 23 kwietnia na HBO

Co oprócz tego ma do zaoferowania stacja w kwietniu?

Na HBO w nadchodzącym miesiacu zobaczymy także hitową produkcję „Tamte dni, tamte noce”, najnowszą część serii „Mission Impossible”, serial „The Act” oraz finałową odsłonę „Figurantki”. Fani produkcji innych niż „Gra o tron” będą więc mieli swoje własne powody do zadowolenia.

REKLAMA

Kwiecień w HBO - Pełna lista zapowiedzianych premier:

 • Barry II – premiera pierwszego odcinka 1 kwietnia, kolejne w poniedziałki, HBO
 • Figurantka VII – premiera pierwszego odcinka 1 kwietnia, kolejne w poniedziałki, HBO
 • Brutalna prawda - premiera 4 kwietnia, HBO
 • Witamy w Trouilly! - premiera 4 kwietnia, HBO
 • W starym, dobrym stylu - premiera 5 kwietnia, HBO
 • Bez względu na wszystko - premiera 6 kwietnia, HBO
 • Prawdziwy gangster - premiera 7 kwietnia, HBO
 • Sprawa przeciw Adnanowi Syedowi - premiera dwóch pierwszych odcinków 11 kwietnia, HBO
 • Break - premiera 13 kwietnia, HBO
 • Kacze opowieści: Łuu-u! - premiera 13 kwietnia, HBO
 • Tamte dni, tamte noce - premiera 13 kwietnia, HBO
 • Nocna jazda - premiera 14 kwietnia, HBO
 • Gra o tron VIII – premiera pierwszego odcinka 15 kwietnia, kolejne w poniedziałki, HBO
 • Tajemnice Laketop – premiera pierwszego odcinka 15 kwietnia, kolejne odcinki w następne dni, HBO3
 • W cieniu drzewa - premiera 18 kwietnia, HBO
 • The Act – premiera pierwszego odcinka 21 kwietnia, kolejne w soboty, HBO3
 • Gentelman Jack – premiera pierwszego odcinka 23 kwietnia, kolejne we wtorki, HBO
 • Tajemnice Laketop II – premiera pierwszego odcinka 24 kwietnia, kolejne odcinki w następne dni, HBO3
 • Prawo Artura – premiera pierwszego odcinka 26 kwietnia, HBO3
 • Crime Time – premiera dwóch pierwszych odcinków 26 marca, HBO3
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA