REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale

Seriale, dokument i horror. Sprawdź, co nowego w HBO w listopadzie

Abonenci telewizji HBO w tym miesiącu mogą liczyć na wiele serialowych premier. Wśród nich warto wymienić Patricka Melrose czy drugi sezon Młodego Sheldona. Entuzjaści filmów również mają na co czekać. Zwłaszcza jeśli lubią horrory.

24.10.2018
18:54
hbo listopad 2018
REKLAMA
REKLAMA

HBO nieustannie stara się zachęcić nas do dalszego płacenia za jego telewizyjne stacje typu premium. Trzeba przyznać, że na razie robi to dość skutecznie, prezentując kolejne argumenty w formie licznych i ciekawych premier. Wiemy już, co pojawi się na tych kanałach w nadchodzącym miesiącu. Będzie bardziej serialowo niż zwykle.

HBO – nowości na listopad 2018 r.

Elvis Presley: Poszukujący

To dwuczęściowy film dokumentalny o jednej z najważniejszych postaci w historii nowoczesnej muzyki rozrywkowej. Wraz z twórcami tego dzieła prześledzimy wszystkie najistotniejsze etapy kariery Presleya – od początkowych poszukiwań artystycznych aż po ostatnią sesję nagraniową w 1976 r. Z zapowiedzi wynika, że poza samą historią film cechuje się przepięknymi zdjęciami. Autorem dokumentu jest laureat nagrody Emmy, Thom Zimny.

Premiera telewizyjna pierwszej części: 1 listopada, godz. 22:00, HBO.

Skandal w angielskim stylu

To oparty na faktach trzyodcinkowy miniserial pokazujący losy pierwszego w nowożytnej historii Wielkiej Brytanii polityka, który stanął przed sądem oskarżony o udział w spisku i podżeganie do zabójstwa. A wszystko to, by zatuszować przed pruderyjną opinią publiczną romans między pewnym politykiem a stajennym. W rolach głównych Hugh Grant i Ben Whishaw.

Premiera telewizyjna pierwszego odcinka: 2 listopada, godz. 21:15, HBO.

Patrick Melrose

Znany abonentom HBO GO serial pojawia się na antenie zwykłego HBO. Tytułowy bohater pochodzi z arystokratycznej, uprzywilejowanej rodziny. Inteligentny i cieszący się dużym powodzeniem u płci przeciwnej mężczyzna skrywa jednak przed światem pewną tajemnicę. Nieustannie musi walczyć z dziecięcą traumą, której źródłem jest agresywny ojciec oraz przymykająca na jego zachowanie oko matka. W roli głównej Benedict Cumberbatch.

Premiera telewizyjna pierwszego odcinka: 2 listopada, godz. 20:10, HBO.

Młody Sheldon, drugi sezon

Druga seria odcinków spin-offa jednego z najbardziej lubianych sitcomów naszych czasów, jakim jest Teoria wielkiego podrywu. Po raz kolejny będziemy śledzić losy Sheldona, gdy ten miał raptem 9 lat. Nasz nieco nieprzystosowany do życia w społeczeństwie i skupiony na nauce bohater będzie się musiał mierzyć ze środowiskiem, w którym dominują sport i kościół. Choć trzeba przyznać, że to nie tylko tak, że Sheldonowi trudno ze swoim otoczeniem – to może mu całkiem szczerze odpowiedzieć z wzajemnością!.

Premiera telewizyjna pierwszego odcinka: 4 listopada, godz. 12:00, HBO3.

Bez urazy, trzeci sezon

Trzecia seria odcinków nominowanego do BAFTY serialu kryminalnego, który wiernie przedstawia codzienną pracę jednostki policyjnej z Manchesteru. Jej Jego szefową jest bezkompromisowa i ambitna Vivienne Deering, a zarządzana przez nią jednostka musi na co dzień stawiać czoła brutalnej rzeczywistości. W trzecim sezonie serialu członkowie skrajnie prawicowej organizacji podejmują próbę zabicia lokalnego polityka, co ma dramatyczne w skutkach konsekwencje dla funkcjonariuszy.

Premiera telewizyjna pierwszego odcinka: 3 listopada, godz. 12:10, HBO3.

To

Najgłośniejszy kinowy horror ubiegłego roku i zarazem remake klasycznego filmu pod tym samym tytułem, będącym z kolei adaptacją głośnej książki Stephena Kinga. W pewnym małym miasteczku nagle zaczynają znikać dzieci. Odpowiada za to szalony i sadystyczny klan Pennywise. Dorośli są bezradni, więc dzieci w końcu biorą sprawy w swoje ręce.

Premiera telewizyjna: 25 listopada, godz. 20:10, HBO.

REKLAMA

W listopadzie 2018 r. na HBO warto zwrócić uwagę także na te produkcje:

 • Dom wygranych (premiera 4 listopada, HBO)
 • Hackerville, odc. 1 (premiera 4 listopada, HBO)
 • Pułapka czasu (premiera 11 listopada, HBO)
 • Sally4Ever, odc. 1 (premiera 12 listopada, HBO)
 • Na zewnątrz bańki: Z Alexandrą Pelosi przez Amerykę (premiera 15 listopada, HBO)
 • Pokój 104 drugi sezon, odc. 1 (premiera 16 listopada, HBO3)
 • Księgowy (premiera 18 listopada, HBO)
 • Genialna przyjaciółka, odc. 1 (premiera 19 listopada, HBO)
 • McKellen: Odegrać życie (premiera 22 listopada, HBO)
 • Ray Donovan szósty sezon, odc. 1 (premiera 23 listopada, HBO)
 • Nostalgia (premiera 29 listopada, HBO)
 • To jeszcze w nas trwa (premiera 29 listopada, HBO)
 • Action Point: Park rozrywki (premiera 30 listopada, HBO)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA