REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

HBO rozkodowane. Nowy sezon "Paktu" obejrzysz już 20 listopada

Stacja HBO postanowiła zrobić niespodziankę wszystkim tym, którzy są zainteresowani ich ofertą. Już 20 listopada, czyli w najbliższą niedzielę, kanał będzie rozkodowany, a widzowie obejrzą m. in. film "Pitbull. Nowe porządki" i pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu "Pakt".

14.11.2016
13:31
HBO rozkodowane. Nowy sezon "Paktu" obejrzysz już 20 listopada
REKLAMA
REKLAMA

Patrząc na ruch HBO, czuję, że premierowy odcinek "Paktu" będzie też bezpłatnie dostępny w usłudze HBO GO. Stacja bardzo często oferuje darmowy dostęp do pilotażowych odcinków swoich produkcji. Tym razem pewnie będzie nie inaczej, zwłaszcza, że to dobry ruch, by zachęcić widzów do tego, by oglądali kontynuację serii.

Nowy sezon "Paktu" pokaże tych samych bohaterów, ale uwikłanych w nową historię. W główną postać ponownie wcielił się Marcin Dorociński.

Aktor w "Pakcie" gra dziennikarza śledczego, który znowu jest na tropie dużej afery. Czy po ostatnim razie, kiedy stanął oko w oko ze śmiercią będzie bardziej zachowawczy i rozsądny?

REKLAMA

Druga seria serialu liczyć będzie sześć odcinków, tak samo jak sezon pierwszy. Reżyserem "Paktu" jest Leszek Dawid, odpowiedzialny za takie produkcje jak "Ki" czy "Jesteś Bogiem". W drugim sezonie serialu oprcz Marcina Dorocińskiego na srebrnym ekranie zobaczymy Adama Woronowicza, Witolda Dębickiego i Magdalenę Popławską.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA