REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Sierpniowa ramówka HBO to test dla kilku produkcji

W sierpniu na antenie HBO nie pojawi się za wiele nowych czy głośnych produkcji. Naszą uwagę skupiać będą przede wszystkim kolejne odcinki seriali, których oglądanie rozpoczęliśmy w lipcu.

18.07.2018
20:11
hbo sierpień 2018
REKLAMA
REKLAMA

W sierpniu ramówka stacji HBO zostanie uaktualniona w sposób relatywnie skromny. Nowości co prawda pojawiają się w owej ramówce (niektóre są bardzo ciekawe!), jednak ich wysyp jest skromniejszy niż w miesiącach ubiegłych.

Zamiast testować filmowe i serialowe nowinki możemy też kontynuować przygodę, jaką zaczęliśmy z serialami z poprzednich tygodni. W sierpniu pojawią się ich kolejne odcinki, a w niektórych przypadkach nawet finałowe.

HBO – nowości na sierpień 2018 r.

Po drugiej stronie drzwi

Ten film zapowiada się na intrygujący, odsłaniający współczesną historię narodu serbskiego obraz. Jego reżyserka, Mila Turajlić, za punkt wyjścia obiera zamknięte od ponad siedmiu dekad drzwi. Po latach niedopowiedzeń nakłania matkę, wybitną profesorkę i działaczkę polityczną, do otworzenia się przed kamerą. Reżyserka ukaże polityczne i społeczne zmiany w swoim kraju: od komunizmu, poprzez rządy Miloševića, po odradzający się obecnie nacjonalizm.

Premiera: 2 sierpnia, 22:10, HBO

Widzę tylko ciebie

Gina po latach odzyskuje wzrok. Wydarzenie to całkowicie zmienia dynamikę jej małżeństwa i wystawia je na ogromną próbę. Gina stopniowo uniezależnia się od ukochanego, co wyprowadza go z równowagi. Relacje między małżonkami są po tym cudzie medycyny coraz gorsze.

Premiera: 5 sierpnia, 20:10, HBO

Co wiecie o swoich dziadkach?

Pamiętacie komedię Tata kontra tata? Jeżeli śmialiście się przy niej, to zapewne będziecie się dobrze bawić również z jej sequelem. Tym razem Dusty oraz Brad (ojczym jego dzieci) postanawiają połączyć siły, aby pokazać swoim ukochanym dzieciom piękno świąt Bożego Narodzenia. Jak zapewne się domyślacie, problemy się zaczną, gdy na horyzoncie pojawją się ojcowie obu mężczyzn. W rolach głównych Mark Wahlberg, Will Ferrell, Mel Gibson i John Lightgow.

Premiera: 12 sierpnia, 20:10, HBO

Gracze (czwarty sezon)

To już czwarta część nakręconego z rozmachem pełnego emocji i humoru serialu HBO, opowiadającego o życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego. Jego głównym bohaterem jest Spencer Strasmore, grany przez samego Dwayne’a Johnsona. To była, bardzo zamożna i uwielbiana przez tłumy gwiazda tego sportu. W tym sezonie postanawia rozwijać firmę zajmującą się zarządzaniem relacjami z klientami.

Premiera: 13 sierpnia, 21:10, HBO, kolejne odcinki co tydzień

Niepewne (trzeci sezon)

Issa Dee jest młodą Afroamerykanką, która mieszka w Los Angeles. Mimo licznych upokorzeń i chronicznego braku pewności siebie stara się żyć po swojemu. W trzecim sezonie Issa próbuje, z różnym skutkiem, zebrać się do kupy. Zaczyna dorabiać jako kierowca. Pomieszkuje też kątem u byłego partnera.

Premiera: 13 sierpnia, 21:40, HBO, kolejne odcinki co tydzień

Gomorra (trzeci sezon)

Po raz trzeci wracamy do jednego z najbardziej znanych, będących aktualnie w produkcji europejskich seriali kryminalnych. Na ulicach Neapolu władzę sprawuje kamorra, potężna miejscowa mafia. Przywódca klanu Savastano – Pietro – został zamordowany, a schedę po nim przejmuje jego syn Genny. Osłabiony i nękany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna musi teraz sam zarządzać biznesem. W tym samym czasie, zrozpaczony po stracie marzeń i najbliższych Ciro postanawia wyruszyć do Bułgarii, aby podjąć współpracę z wpływowym dealerem narkotyków Valentinem.

Premiera: 21 sierpnia, 21:00, HBO3, kolejne odcinki co tydzień

Merida Waleczna

Merida to rudowłosa szkocka księżniczka, która również jest utalentowaną i upartą łuczniczką. Zdecydowanie ignoruje nakaz zamążpójścia, uciekając z zamku i szukając pomocy u pewnej wiedźmy. To już kolejny z kultowych klasyków Disneya i Pixara. Film zdobył Oscara w kategorii najlepszy film animowany. W polskiej wersji językowej występują Dominika Kluźniak, Andrzej Grabowski i Dorota Segda.

Premiera: 19 sierpnia, 18:35, HBO

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

To najnowsza odsłona gwiezdnej sagi, której czytelnikom Spider’s Web przedstawiać nie trzeba. To właśnie w niej Rey, po odnalezieniu Luke’a Skywalkera, ląduje na odciętej od świata wyspie, gdzie pobiera nauki pod czujnym okiem mistrza. W międzyczasie Kylo Ren dokłada starań, żeby raz na zawsze zniszczyć siły rebeliantów.

Premiera: 26 sierpnia, 20:10, HBO

Ash kontra martwe zło (trzeci sezon)

Ten serial udowadnia, że można w nowoczesny sposób łączyć humor i klasykę grozy. Ash Williams przeszedł długą drogę od morderczej miejskiej legendy do lokalnego bohatera ratującego ludzkość. Tym razem poznamy jego córkę, z którą od lat nie miał żadnego kontaktu. Równocześnie, Ash po raz kolejny staje do walki z największym wrogiem – prawdziwym złem, które nadal nie odpuszcza.

Premiera: 26 sierpnia, 21:00, HBO3, kolejne odcinki co tydzień

Najlepsze seriale – sierpniowe kontynuacje.

REKLAMA

Jak już wspominałem, jednymi z najatrakcyjniejszych pozycji w sierpniowej ofercie kanałów HBO wydają się być kontynuacje mających już bardzo liczne grona widzów seriali. Bo jak ignorować nowe odcinki takich seriali, jak Krypton, Młody Sheldon, Sukcesja, Kontra: Odwet, The Affair czy Ostre przedmioty?

Jestem przekonany, że HBO będzie się pilnie przyglądało analizie oglądalności w sierpniu. Ten nieodległy okres i ramówka na niego zaplanowana wydają się być idealnym momentem, by sprawdzić które produkcje chwyciły, a które raczej nie zachęcą abonentów do przedłużania dostępu do HBO u swojego operatora.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA