REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale

Nie tylko Avengers: Wojna bez granic. Sprawdź, co obejrzeć w HBO w grudniu

Serwisy streamingowe i telewizje wcześnie zaczynają święta. Wiemy, co pojawi się w grudniu w HBO.

21.11.2018
13:11
avengers w hbo w grudniu
REKLAMA
REKLAMA

Co prawda nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądała ramówka od HBO GO, bo serwis streamingowy nie ujawnił jeszcze konkretnych dat. W telewizji zobaczymy jednak kilka interesujących seriali, jeden mocny kinowy hit, a to nie wszystko.

HBO w grudniu

Ucieczka z Dannemory

Historia opowie o mężczyźnie, który został skazany za morderstwo, a teraz musi opracować plan ucieczki z więzienia. Kluczową rolę w jego planie będzie pełniła kobieta, która kieruje więzienną szwalnią. Fabuła oparta jest na prawdziwej historii, jednak powodem, dla którego trzeba go zobaczyć jest obsada i twórcy. Miniserial wyreżyserował Ben Stiller. W obsadzie znaleźli się: Benicio Del Toro (Traffic) oraz Patricia Arquette (Boyhood), a także Paul Dano (Aż poleje się krew), Eric Lange (serial Narcos) i Bonnie Hunt (Zielona mila).

Premiera telewizyjna 7 grudnia, kolejne odcinki będą ukazywały się w poniedziałki.

Tully

tully charlize theron 2 class="wp-image-161820"

Film z Charlize Theron w roli głównej opowiada o matce. Tak po prostu. Kobieta ma na głowie dom, dwójkę dzieci, a trzecie jest już w drodze. Kobieta jest zmęczona, ledwo radzi sobie z codziennymi obowiązkami. Razem z mężem postanawiają zatrudnić nianię, która ma w nocy odciążyć matkę od opieki nad dziećmi. Film warto obejrzeć nie tylko ze względu na fenomenalną rolę Charlize Theron, ale również dlatego, że to świetna historia.

Tully pojawi się w HBO już 16 grudnia.

1945

Kilka miesięcy po zakończeniu II wojny światowej do niewielkiej węgierskiej mieściny przyjeżdża dwóch Żydów. Miejscowa ludność boi się, że przybyli oni odebrać majątki, które wcześniej należały do ich przodków. Społeczność będzie musiała poradzić sobie z traumami i wyrzutami sumienia. Zapowiada się bardzo mocne kino.

Film zadebiutuje w HBO już 14 grudnia.

Avengers: Wojna bez granic

Zbliża się mocna końcówka roku. Wreszcie w telewizji będziemy mogli obejrzeć obraz, który wstrząsnął nie tylko całym światem superbohaterów Marvela, ale również fanami widowisk o peleryniarzach. Starcie niemalże wszystkich ważnych postaci z dotychczasowych filmów było jednym z największych wydarzeń popkultury ostatnich lat. Film zakończył się w taki sposób, że trudno nie czekać na kolejne widowisko, które rozwiąże wszystkie wątki i pokaże, jak skończy się ta historia.

Avengers: Wojna bez granic już 23 grudnia w HBO.

Co po za tym?

Fani seriali dokumentalnych będą mogli obejrzeć Axios, który będzie omawiał najważniejsze wydarzenia tygodnia. Pojawią się kolejne odcinki drugiego sezonu Młodego Sheldona, a także nowe opowieści w ramach Antologii Pokój 104. Z kolei miłośnicy dziwnych i mocnych komedii będą mogli obejrzeć finałowy odcinek Kempingu.

REKLAMA

HBO w grudniu - inne tytuły, na które warto zwrócić uwagę:

 • Ratunku, zmniejszyłem rodziców (Help, I Shrunk My Parents) - premiera 1 grudnia
 • Geostorm (Geostorm) - premiera 2 grudnia
 • Prawda o robotach zabójcach (The Truth About Killer Robots) - premiera 6 grudnia
 • Nocne życie - premiera 9 grudnia
 • Powiedz jej imię: Życie i śmierć Sandry Bland (Say Her Name: The Life And Death OF Sandra Bland) - premiera 13 grudnia
 • Fałszywe powody (Shock And Awe) - premiera 22 grudnia
 • LEGO NINJAGO: Film - premiera 25 grudnia,
 • Rekiny wojny (War Dogs) - premiera 28 grudnia
 • Roman J. Israel (Roman J. Israel, Esq.) - premiera 30 grudnia
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA