REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Masz konto w Masterpass? Oglądaj filmy w kinach Helios za 10 zł

Sieć kin Helios pozwala swoim klientom znacznie zaoszczędzić przy kupowaniu biletów. Do tańszych wejściówek upoważnia płatność Masterpass. Dzięki niej bilet na dowolny seans 2D kosztuje 10 zł.

03.07.2018
9:22
Helios promocja Masterpass
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzamy repertuar okolicznych kin w poszukiwaniu czegoś ciekawego do obejrzenia. W oko wpada nam kilka tytułów i w zasadzie każdy wyświetlany jest w pasujących nam godzinach. W końcu decydujemy się na któryś film i przystępujemy do kupowania biletu. I tu pojawia się problem, bo nie raz cena może przyprawić o zawrót głowy. Chyba każdy z nas znalazł się kiedyś w podobnej sytuacji. Teraz jednak można im łatwo zapobiec.

Helios wprowadza ciekawą promocję na ceny biletów.

By z niej skorzystać, trzeba być posiadaczem elektronicznego portfela Masterpass. Opcja ta dostępna jest dla posiadaczy kart płatniczych MasterCard. Przy kupowaniu biletu online lub poprzez aplikację mobilną jako metodę płatności należy wybrać właśnie Masterpass.

Helios promocja Masterpass class="wp-image-178192"

Wtedy cena biletu wynosić będzie zaledwie 10 zł.

Obniżone ceny obowiązują na dowolny film 2D z regularnego repertuaru. Z promocji można korzystać przez wszystkie dni tygodnia. Warto pamiętać jednak, że przy zakupie kilku biletów na jeden seans, za które zapłacimy w jednej transakcji Masterpass, tylko jedna wejściówka będzie tańsza.

REKLAMA

Helios to nie jedyna sieć kin, która zawarła taką umowę. Całkiem niedawno podobna promocja obowiązywała także w Multikinie. Jednak tamta oferta obejmowała także filmy 3D, a dzienny limit tańszych wejściówek ustalono na dziesięć biletów.

Promocja w Heliosie obowiązuje do końca tego roku lub do wykorzystania puli biletów we wszystkich zrzeszonych kinach. Warto zatem skorzystać z okazji jak najszybciej – zwłaszcza, że już w lipcu na ekrany wejdzie kilka ciekawych tytułów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA