REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

"Hello" Adele na 25 sposobów! Zobacz genialne wideo

Wszyscy zwariowali na punkcie singla "Hello", promującego nową płytę Adele, "25". Kawałek, który zdobył ogromną popularność doczekał się już mnóstwa parodii, remiksów, coverów. Niedawno w Sieci pojawiło się wideo, w którym  Anthony Vincent, youtuber z kanału Ten Second Songs, śpiewa utwór brytyjskiej artystki w 25 aranżacjach.

25.11.2015
9:00
"Hello" Adele na 25 sposobów! Zobacz genialne wideo
REKLAMA
REKLAMA

Materiał jest naprawdę niesamowity, a umiejętności wokalne Vincenta budzą podziw. Całość jest przy tym całkiem zabawna, bo słuchając kolejnych stylów muzycznych nie sposób się nie uśmiechnąć, zwłaszcza że mężczyzna potrafi naprawdę świetnie naśladować maniery różnych twórców. Hello Adele zostało wykonane na 25 sposobów. Vincent zaśpiewał nowy hit artystki między innymi w jej stylu, w stylu Lionela Richie, Backstreet Boys, Thirty Seconds To Mars, Janis Joplin czy Pink Floyd. Jest moc!

REKLAMA

To nie pierwsza taka próba talentu muzyka-youtubera. Na jego kanale można znaleźć podobne materiały, w których na warsztat bierze popularne aktualnie kawałki różnych wokalistów i zespołów. Świetna robota.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA