REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

"Hello", czyli Adele wita się z fanami nowym singlem. Teledysk wyreżyserował Xavier Dolan

I w końcu jest! Długo oczekiwana płyta Adele nadchodzi, a wraz z nią singiel, który niedawno pojawił się w Sieci. Hello to pierwszy utwór z albumu "25", którego fragment mogliśmy usłyszeć kilka dni temu. Premiera krążka odbędzie się już 20 listopada 2015 roku.

23.10.2015
9:28
"Hello", czyli Adele wita się z fanami nowym singlem. Teledysk wyreżyserował Xavier Dolan
REKLAMA
REKLAMA

Przyznam, że nie wiedziałam czego się spodziewać. Po zaledwie kilku wersach, jakie usłyszeliśmy wiadomo było, że nowy kawałek z nadchodzącej płyty będzie sentymentalny. Rzeczywiście, taki jest. Słyszymy o bólu, słyszmy głośne przeprosiny, ktoś wraca i nie wie, czy ta druga osoba chce go przyjąć. Ale to nie sprawia, że Hello jest tani czy tandetny. Wręcz przeciwnie. To numer, który spowoduje, że gęsia skórka pojawia się na ciele. Adele nie zawodzi. Utwór od pierwszych chwil wpada w ucho i już możemy być pewni, ze okaże się hitem. Jestem zachwycona. Jeśli cała płyta będzie tak dobra, jak Hello, to już nie mogę się jej doczekać.

REKLAMA

Teledysk do utworu wyreżyserował kanadyjski twórca, Xavier Dolan. Autor takich filmów jak "Mama", "Tom" czy "Wyśnione miłości". Całość komponuje się świetnie. Klip i utwór tworzą znakomitą całość. Cóż, można tylko powiedzieć, że opłacało się czekać, ale dobrze, że Adele już wróciła.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA