REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. YouTube

Powstał internetowy serial o... Hermionie Granger. W sieci obejrzycie już pierwszy odcinek

W tym roku mija dwadzieścia lat od publikacji pierwszej cześci z cyklu o Harrym Potterze. Mimo upływu czasu popularność tego świata nie słabnie, a fani, młodzi i starzy, też przyczyniają się do poszerzenia tego uniwersum, twórząc różnego rodzaju fanfiki. Jednym z takich dzieł jest nowy serial webowy, którego pierwszy odcinek właśnie pojawił się w sieci.

24.01.2017
11:52
Powstał internetowy serial o... Hermionie Granger
REKLAMA
REKLAMA

W internecie obejrzeć możemy pierwszy odcinek serialu "Hermione Granger and the Quarter Life Crisis". Internetowa produkcja, która została udostępniona w serwisie YouTube ma pokazać alternatywną historię życia Hermiony Granger, przyjaciółki Harryego Pottera i Rona Weasleya, a poźniej także dziewczyny i żony tego ostatniego.

"Hermione Granger and the Quater Life Crisis" zmieni przebieg wydarzeń, które znamy z dzieł literackich poświęconych Harry'emu Potterowi i jego przyjaciołom.

W produkcji próżno szukać klimatu filmów czy książek opowiadających o Harrym Potterze, Hermionie Granger i Ronie Weasleyu. Hermiona, którą poznajemy w serialu, też jest inna niż ta dziewczyna, którą znamy z dzieł Joanne K. Rowling. Nie jestem pewna, czy kupuję tę alnernatywną wersją wydarzeń, jeśli jej bohaterowie też stanowią mocno alternatywną wersję znanych mi postaci. Zwłaszcza, że jestem bardzo przywiązana do literackiego pierwowzoru.

REKLAMA

Więcej informacji o serii poświęconej Hermionie poznacie ze strony serialu, którą odwiedzić możecie, klikając TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA