REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Historia zwiastunów filmowych na 20-minutowym wideo

Trudno obecnie sobie wyobrazić, żeby przemysł filmowy istniał bez zwiastunów, emitowanych przed kinowymi seansami i udostępnianych w Internecie. Dziś to one w dużej mierze promują niemal wszystkie produkcje, nakręcają hype i budują zainteresowanie widzów. Ale przecież nie zawsze tak było.

18.02.2015
19:30
Historia zwiastunów filmowych na 20-minutowym wideo
REKLAMA
REKLAMA

W jaki sposób reklamowano filmy zanim ktokolwiek w ogóle pomyślał o realizacji zwiastuna? Kiedy powstały pierwsze trailery i jak wyglądały? W jakie sposób ewoluowały na przestrzeni kolejnych lat i dekad, aż do aktualnego stanu? Którzy twórcy mieli na to największy wpływ? Jakie może czekać je przyszłość? To wszystko i wiele więcej znajdziecie w przygotowanym przez Stevena Benedicta niespełna dwudziestominutowym wideo, omawiającym rolę i znaczenie zwiastunów w amerykańskim kinie.

REKLAMA

Jeśli interesujecie się historią filmu i śledzicie bieżące trendy, naprawdę zachęcam do obejrzenia tej produkcji. To, jak zmieniały się filmy, przynajmniej w pewnym stopniu wiedzą wszyscy. Rozwój zwiastunów jest już zagadnieniem dużo mniej znanym, a przy tym niemal równie fascynującym. Wymagana znajomość języka na poziomie szkoły średniej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA