REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Mięśniaki wkraczają do akcji szybko i wściekle. Jest zwiastun filmu „Hobbs & Shaw”

Seria „Szybcy i wściekli” rozszerzy się wkrótce o spin-off. Ujrzymy w nim postacie grane przez Dwayne'a Johnsona i Jasona Stathama. W sieci zadebiutował już zwiastun filmu.

01.02.2019
18:57
hobbs and shaw zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Pomysł na spin-off „Szybkich i wściekłych” ma już dobrych parę lat. Twórcy mieli takowy w planach od czasów pojawienia się w cyklu postaci Hobbsa, później zaś miał do niego dołączyć Deckard Shaw. W końcu ta wizja stała się faktem. Panowie będą musieli połączyć siłę swoich mięśni i brak jakichkolwiek hamulców, jeżeli chodzi o instynkt samozachowawczy w walce z niejakim Brixtonem, w którego wciela się Idris Elba.

Co było łatwe do przewidzenia, można liczyć na tętniący od testosteronu obraz, wypełniony strzelaninami, pościgami i walkami wręcz. Za kamerą stanął David Leitch, czyli człowiek odpowiedzialny za „Johna Wicka”, „Atomic Blonde” czy „Deadpoola 2 ”. W jego rękach „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw”, bo taki jest pełny tytuł dzieła, może być prawdziwą perełką kina akcji.

„Hobbs & Shaw” - zwiastun spin-offu „Szybkich i wściekłych”:

Skojarzenia z „Tango i Cashem” czy też „Zabójczą bronią” są tu jak najbardziej na miejscu. Film wydaje się czerpać garściami z gatunku buddy cop movie. Jest zatem sporo humoru oraz szorstka męska przyjaźń głównych bohaterów, która kiełkuje z początkowej jawnej niechęci.

Na ekranie oprócz wymienionych gwiazd zjawią się również Eiza González, Stephanie Vogt, Eddie Marsan czy też Vanessa Kirby, która gra siostrę Shawa. Scenarzystą obrazu został Chris Morgan, który tworzy teksty serii „Szybcy i wściekli” niemal od początku jej istnienia. Premiera filmu została zapowiedziana na 26 lipca.

REKLAMA

Z kolei w 2020 roku otrzymamy „Szybkich i wściekłych 9”, ale już bez postaci Hobbsa i Shawa. Informację o tym zdradził The Rock. Zaznaczył jednak, że sytuacja może się zmienić w przyszłości.

„Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” w kinach 26 lipca 2019.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA