REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tak, doczekaliśmy. Nareszcie obejrzymy 4 sezon "House of Cards" z polskimi napisami w Netfliksie

Netflix nadgania. Co prawda ten bieg przypomina raczej jogging niżeli sprint, ale i tak jest nieźle. Czwarty sezon "House of Cards" w końcu doczekał się polskich napisów. Na razie tylko częściowo, kilka odcinków wciąż oczekuje na przetłumaczenie, lecz zawsze to jakiś postęp. 

18.04.2016
16:55
Tak, doczekaliśmy. Nareszcie obejrzymy 4 sezon „House of Cards” z polskimi napisami w Netfliksie
REKLAMA
REKLAMA

Wielu z was czwarty sezon "House of Cards" ma już pewnie za sobą, ale nie zdziwię się jeśli są tacy jak ja, którzy czekali aż ostatnia seria czołowego serialu Netfliksa doczeka się polskiego tłumaczenia. Mimo że odcinki z polskimi napisami pojawiły się już dawno temu w jednym serwisie, który oferuje dostęp do treści niekoniecznie legalnie, postanowiłam, że nie obejrzę ani jednego. A że mi się nie spieszyło, mogę rzec jedno - opłacało się. Najbliższe wieczory poświęcę pewnie Frankowi i Claire Underwoodom. O ile tylko brakujące napisy do części odcinków, które jeszcze się ich nie doczekały, pojawią się niebawem.

netflix class="wp-image-58156"
REKLAMA

Cieszą te powolne ale (prawie) kompleksowe zmiany w Netfliksie. Wchodzące nowości, jak ostatnio serial "The Ranch" i drugi sezon produkcji "Unbreakable Kimmy Schmidt" od razu wypuszczane są z polskimi napisami, a czasem i z lektorem lub ewentualnie dubbingiem. To znacznie uprzyjemnia odbiór treści, a i całej platformy streamingowej, która już za chwile będzie mogła ogłosić wszem i wobec, że w końcu na dobre weszła do Polski.

Co prawda, na co już kiedyś wskazywałam, niektóre tłumaczenia nie są idealne, ale myślę, że to kwestia do wypracowania, a co za tym idzie - kwestia czasu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA