REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Frank Underwood stworzył potwora. Zwiastun 6. sezonu House of Cards

Claire Underwood rozgościła się w Gabinecie Owalnym na dobre. Wygląda na to, że jest jeszcze bardziej bezwzględna niż jej mąż. Biada jej wrogom. Sprawdźcie zwiastun 6. sezonu serialu House of Cards od Netfliksa.

08.10.2018
16:09
house of cards 6 sezon
REKLAMA
REKLAMA

„Czy ona ma zdolności przywódcze? Da się ją w ogóle określić?” - w najnowszym trailerze House of Cards padają podstawowe pytania o to, jaką osobą jest pierwsza kobieta prezydent Stanów Zjednoczonych. Rządy Claire Underwood, podobnie jak prezydentura jej męża, spotykają się z wieloma wątpliwościami. Nowy zwiastun pokazuje także, że Claire była pilną uczennicą nieżyjącego Franka Underwooda.

Szósty, ostatni sezon House of Cards przyniesie zmianę w Białym Domu

Jak wiemy z wcześniejszych doniesień, w konsekwencji opuszczenia obsady przez Kevina Spacey'a, prezydent Frank Uderwood umiera. Jego miejsce w Gabinecie Owalnym zajmuje Claire Underwood (Robin Wright).

House of Cards 6 sezon - zapowiedź:

Najnowszy zwiastun House of Cards potwierdza, że w finałowym sezonie ważną rolę odgrywać będą postacie grane przez Diane Lane i Grega Kinneara, czyli wpływowe rodzeństwo Shepherdów, właścicieli Shepherd Unlimited. W ostatnich odcinkach serii nie zabraknie tego, który towarzyszył głównym bohaterom od samego początku, czyli Douglasa Stampera (Michael Kelly).

Wygląda na to, że przed pożegnaniem z House of Cards będziemy mogli obserwować pojedynek Stampera z Claire Underwood. Czy to własnie Doug okaże się tym, który wymierzy sprawiedliwość i pokaże światu, kim tak naprawde jest pani prezydent?

REKLAMA

W orbicie pani prezydent znajduje się także znana z poprzednich sezonów postać rosyjskiego prezydenta Viktora Petrova (Lars Mikkelsen). Między Petrovem a Claire Underwood wytworzyła się swego rodzaju nić sympatii, nie od dziś wiadomo, że Petrov ma słabość do pani prezydent. Jego obecność w finałowym sezonie może bardzo namieszać.

Premiera finałowego, 6. sezonu House of Cards zaplanowana jest na 2 listopada 2018 roku na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA