REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wyciekł trzeci sezon "House of Cards". Ale tylko na chwilę

Cóż to był za ekscytujący wieczór! Wczoraj, około godziny 23 polskiego czasu, Internet lotem błyskawicy obiegła informacja na temat wycieku trzeciego sezonu "House of Cards". Dziesięć z trzynastu nowych odcinków było dostępnych na stronie Netfliksa przez kilkadziesiąt minut.

12.02.2015
9:30
Wyciekł trzeci sezon „House of Cards”. Ale tylko na chwilę
REKLAMA
REKLAMA

Nie był to jednak niespodziewany prezent dla fanów Franka Underwooda. Trzeci sezon "House of Cards" wylądował w Sieci w wyniku nieznanego błędu, który - niestety - szybko został naprawiony. Na właściwą premierę musimy zatem poczekać jeszcze nieco ponad dwa tygodnie, ta zapowiedziana jest bowiem na 27 lutego.

Choć nowa seria "House of Cards" dostępna była jedynie przez około dwadzieścia minut, niektórym to wystarczyło, by dowiedzieć się co nieco na temat jej fabuły. Nie ma tego wiele - ot, tyle, ile udało się dowiedzieć z jedno- lub dwu zdaniowych opisów poszczególnych odcinków, ale też chyba nikt nie życzyłby sobie natknąć się przypadkiem na drastyczne spoilery. Niemniej muszę zaznaczyć, że to, co możecie przeczytać poniżej zdradza niektóre wątki z serialu. Jeżeli więc wolicie nie wiedzieć, z jakimi problemami przyjdzie zmierzyć się Frankowi Underwoodowi w trzecim sezonie "House of Cards", przestańcie czytać w tym miejscu.

Frank Underwood, Claire Underwood, House of Cards

SPOILERY

Jak wynika z hulających po Sieci materiałów, istotną rolę w nowym sezonie HoC odegra Rosja - Frank i Claire udadzą się do Moskwy, by negocjować z rosyjskim prezydentem warunki zwolnienia przezeń amerykańskiego jeńca. Przywódca Federacji Rosyjskiej będzie niechętny do ustępstw na rzecz USA, między nim a Frankiem dojdzie więc do politycznego pojedynku, który - jak się zdaje - będzie motywem przewodnim trzeciej serii serialu. Ponadto, Underwood będzie miał też inne zmartwienie - huragan pustoszący Wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Z kolei Claire zamierza ubiegać się o posadę w Organizacji Narodów Zjednoczonych. Opisy wszystkich dziesięciu odcinków, które wczoraj wyciekły, możecie zobaczyć tutaj.

REKLAMA

/SPOILERY

Zapewne jeśli się dobrze poszuka, to można znaleźć więcej szczegółów dotyczących fabuły nowego sezonu, ale tego musicie dokonać już na własną rękę. Mnie w zupełności wystarczy to, co już wiem. Reszty chcę się dowiedzieć bezpośrednio z serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA