REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Hulk zmieni kolor skóry w "Avengers: Age of Ultron"?

Nie da się ukryć, że "Avengers: Age of Ultron" jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów, które mają wyjść w tym roku. Niespecjalnie powinno więc nikogo dziwić, że wokół filmu zbiera się mnóstwo plotek i domysłów. Tym razem jednak faktycznie może być coś na rzeczy. Wygląda na to, że jest szansa iż w filmie zobaczymy Szarego Hulka.

22.01.2015
13:12
Hulk zmieni kolor skóry w „Avengers: Age of Ultron”?
REKLAMA
REKLAMA
szary hulk avengers

Skąd cały szum? Otóż strona popvinyls.com pokazała zdjęcie pudełka zawierającego winylowa figurkę Funko POP!. Na jego tylnej ściance widać zabawkowych bohaterów "Avengers: Age of Ultron". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obok m.in. Thora, Vision (no wreszcie) i Iron Mana jest szary "Savage" Hulk. Czy to oznacza, że w filmie pojawi się Szary Hulk?

REKLAMA

Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki, że Scarlett Witch (Elizabeth Olsen) mogłaby stać za manipulacją członków Avengers - w tym rzecz jasna Hulka, który okładał się z Tonym Starkiem w zbroi Hulkbuster. Tak samo jak na zwiastunach, grafika na opakowaniu pokazuje wściekłego Hulka z czerwonymi oczami. Wszystko więc do siebie pasuje. Gdy jednak zajrzymy już na inną stronę popvinyls.com, widzimy Hulka zielonego. Być może jednak "Savage Hulk" jest specjalną wersją zabawki i jest szansa na to, że w "Avengers: Age of Ultron" faktycznie Szary Hulk się pokaże. Oryginalnie zresztą Hulk miał być szary - tak chciał sam Stan Lee. Jednak z powodu problemów z drukiem, zmieniono kolor stwora na zielony. Później ujawniono, że Szary Hulk (drugie alter ego Bruce'a Bannera) jest znacznie inteligentniejszą wersją stwora, ale także słabszą.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA