REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

„The Office” tylko z hormonami. Powstanie spin-off „Big Mouth” od Netfliksa – powitajcie serial „Human Resources”

Big Mouth” to animacja Netfliksa opowiadająca o okresie dorastania w nietypowy sposób. Bohaterowie serialu rozmawiają z włochatymi „potworami”, personifikacjami różnych hormonów, buzującymi w ludzkim organizmie, co prowadzi do serii zabawnych i zawstydzających sytuacji.

04.10.2019
9:47
Human Resources - kadr ze zwiastuna spin-offu
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja jest niezwykle popularna i szybko zyskała przychylność zarówno widzów, jak i krytyków. Z tego powodu platforma Netflix niedawno wznowiła serial na trzy kolejne sezony. W ramach umowy z jej twórcami – Nickiem Krollem, Andrew Goldbergiem, Jennifer Flackett, Kelly Galuską i ich firmą produkcyjną Brutus Pink – zamówiono także inne produkcje, sygnowane ich nazwiskiem. Teraz dowiedzieliśmy się o jednej z nich.

Produkcja „Human Resources” ma być komedią opowiadającą o losach demonów znanych z „Big Mouth”. Tym razem jednak akcja toczyć się będzie w miejscu, gdzie dostają one kolejne zlecenia.

Big Mouth class="wp-image-329243"

Ta przestrzeń była już pokazana w serialu „Big Mouth”, gdy w finale 2. sezonu bohaterowie trafili do biura swoich „głosów wewnętrznych”.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, żeby opowiedzieć wiele rodzajów historii. Nie tylko związanych z wchodzeniem w dorosłość, ale wielu innych dotyczących codziennego życia – zdradził Nick Kroll podczas trwającego właśnie New York Comic Con.

Ogłoszeniu towarzyszy pierwszy animowany teaser.

REKLAMA

Serial ma powstać dopiero po skończeniu produkcji 5. sezonu bazowej produkcji. Podczas New York Comic-Con Kroll zdradził także, że w nowym sezonie „Big Mouth” do ekipy dołączy nowy kobiecy hormon. Istnieje też szansa, że w serialu „Human Resources” zobaczymy bohaterów znanych z „Big Mouth”, ukazanych jednak w innym kontekście.

Serial „Big Mouth” dostępny jest na platformie Netflix. 3. sezon ma premierę właśnie dzisiaj. Nie ogłoszono jeszcze dokładnej daty premiery serialu „Human Rerousces”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA