REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Humble Bundle z komiskami: The Walking Dead, Lazarus, Saga, Chew

Przez najbliższe dwa tygodnie w Humble Bundle zamiast gier, znajdziemy komiksy. I to nie byle jakie, tylko uznane dzieła wydane przez Image Comics w ciągu kilku ostatnich lat. W dodatku wszystkie je możemy nabyć za ułamek ceny rynkowej. 

30.04.2014
9:30
Humble Bundle z komiskami: The Walking Dead, Lazarus, Saga, Chew
REKLAMA

Jeżeli nigdy nie interesowały cię gry komputerowe i nie wiesz, na czym polega idea Humble Bundle, krótkie wyjaśnienie. W paczce dostępnych jest dziewięć komiksów w formie cyfrowej. Dostęp do czterech z nich można uzyskać wpłacając dowolną kwotę większą niż jeden dolar. Jeśli wartość twojej wpłaty przekroczy średnią - czyli około 9 dolarów na tę chwilę - dostajesz trzy kolejne komiksy. Aby odblokować dwa ostatnie musisz zapłacić minimum 15 dolarów.

REKLAMA
humble image comic bundle

Co znajduje się w paczce? Między innymi "East of West", western science-fiction, w którym Czterej Jeźdźcy Apokalipsy zstąpili na Ziemię, "Fatale" - mariaż kryminału w stylu noir z lovecraftowskimi motywami, osadzona w niedalekiej przyszłości dystopia "Lazarus" czy "Chew", opowiadający o specyficznym detektywie, który po zjedzeniu czegokolwiek natychmiast wie, skąd pochodzi dany produktu, w jakich warunkach był hodowany albo czym karmiony.

REKLAMA

Oprócz tego są jeszcze: "Morning Glory", "Saga", "Revival" i "The Walking Dead". Poza tym ostatnim tytułem, wszystkie oferowane w Humble Bundle komiksy są pierwszymi tomami serii. W przypadku TWD otrzymamy pierwszy oraz dwudziesty tom. W przypadku minimalnej możliwej wpłaty odblokowującej wszystkie komiksy, oszczędzimy ponad 70 zielonych - ich wartość rynkowa wynosi 86 dolarów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA