REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Marcin Dorociński, Iwan Rheon i Milo Gibson w zwiastunie Hurricane. Film opowie o Dywizjonie 303

Już od dawna wiadomo było, że Marcin Dorociński wystąpi m. in. u boku Iwana Rheona znanego z Gry o tron w filmie wojennym, który opowie o jednostce Dywizjon 303. Teraz możemy zobaczyć pierwszą zapowiedź produkcji. Ta właśnie pojawiła się w sieci.

07.02.2018
17:56
dywizjon 303
REKLAMA
REKLAMA

Jacek Braciak byłby pewnie zadowolony, oglądając zapowiedź filmu Hurricane. Może dlatego, że to produkcja międzynarodowa i rozmach widać już nawet w kilku zaprezentowanych scenach. Podczas powstawania Hurricane jego twórcy prowadzili rozmowy z żyjącymi pilotami Dywizjonu 303, ekspertami lotnictwa czy historykami.

Hurricane opowie o Dywizjonie 303, czyli jednej z  najlepszych jednostek myśliwskich II wojny światowej.

Historia skupi się na polskich lotnikach, którzy walczyli w czasie powietrznej bitwy o Anglię. Na ekranie zobaczymy m. in. Marcina Dorocińskiego, który wcielił się w Witolda Urbanowicza, dowódcę Dywizjonu 303, Milo Gibsona w roli Johna Kenta, pułkownika i pilota Królewskich Sił Powietrznych oraz Iwana Rheona, grającego Jana Zumbacha, asa myśliwskich Polskich Sił Powietrznych na obczyźnie. Oprócz nich w filmie wystąpią: Stefanie Martini, Filip Pławiak i Emily Wyatt.

REKLAMA

Reżyserem filmu jest David Blair, odpowiadający za wiele seriali telewizyjnych takich jak np. Oskarżeni , a scenariusz napisał Alastair Galbraith.

Data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA