REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Reżyserka Wonder Woman opowie o prawdziwej zbrodni. Zobacz zwiastun serialu I Am The Night

TNT opublikowało nowy zwiastun nadchodzącej serii I Am The Night, której gwiazdą jest Chris Pine. Całość inspirowana jest prawdziwą historią, a za kamerą stanęła m.in. Patty Jenkins, reżyserka Wonder Woman.

26.11.2018
22:39
i am the night serial tnt
REKLAMA
REKLAMA

To kolejna odcinkowa produkcja w dorobku reżyserki, która pracowała m.in. przy Dochodzeniu czy Betrayal. I Am The Night opowiada historię porzuconej po urodzeniu Fauny Hodel, w którą wciela się India Eisley. Badając sekrety swojej przeszłości, dziewczyna podąża niebezpiecznymi ścieżkami, które coraz bardziej zbliżają ją do okrytego niesławą hollywoodzkiego ginekologa, doktora George'a Hodela (Jefferson Mays). Ma on związek z niemal wszelkimi najmroczniejszymi sekretami miasta. W akcję serialu wplątany zostaje też reporter Jay Singletary (Chris Pine), były członek piechoty morskiej, który chce pomóc głównej bohaterce.

Z ostatnim z wymienionych Patty Jenkins miała już okazję spotkać się na planie dwukrotnie. Aktor zagrał w Wonder Woman, zobaczymy go także w nadchodzącej kontynuacji, której premiera została zaplanowana na 5 czerwca 2020 roku.

I Am The Night - zobacz zwiastun miniserialu

Całość wydaje się być połączeniem kina noir z elementami wywołującymi gęsią skórkę. Niepokojące są zwłaszcza końcowe sceny zwiastuna z tajemniczymi zamaskowanymi postaciami. Również prezentowana w zapowiedzi muzyka nie daje chwili na wytchnienie, budując nieznośne napięcie. Akcja serialu została osadzona w środkowym okresie XX wieku i na myśl natychmiast przychodzą skojarzenia m.in. z Tajemnicami Los Angeles, filmem z 1997 roku, w którym wystąpił m.in. Kevin Spacey, czy utrzymaną w tym samym klimacie Czarną Dalią, książką autorstwa Jamesa Ellroya.

Autorem scenariuszy odcinków jest Sam Sheridan oraz Monica Beletsky (Fargo). Firmy producenckie zaangażowane w realizację serialu to Studio T oraz Anonymous Content. Producentami wykonawczymi projektu są Chris Pine, Sam Sheridan i Michael Sugar.

REKLAMA

Na ekranie, oprócz wyżej wymienionych, zjawią się również Yul Vazquez (Kapitan Phillips), Justin Cornwell (Dzień próby), Dylan Smith (Więzień labiryntu: Lek na śmierć), Jay Paulson (Mad Men), Golden Brooks (Mroczne umysły) oraz Leland Orser (Stacja Berlin).

Premiera miniserialu na TNT już w styczniu 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA