REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. YouTube

Idris Elba nowym Bondem. Na razie tylko w przeróbce zwiastuna "Spectre"

Plotki, jakoby Idris Elba miał szansę wcielić się w postać Jamesa Bonda po wygaśnięciu kontraktu Daniela Craiga budzą sporo kontrowersji. Dzięki przygotowanej przez Vulture przeróbce zwiastuna "Spectre", dwudziestego czwartego filmu o przygodach Agenta 007, możemy przekonać się, jak aktor sprawdziły się w tej roli w praktyce. Przynajmniej z grubsza. 

15.09.2015
10:37
Idris Elba Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Materiał filmowy składa się ze scen pochodzących z takich produkcji jak "Luther", "Gunman: Odkupienie" i "Chętni na kasę", w których grał Idris Elba, oraz ze zwiastunu "Spectre", gdzie aktor został przez zespół Vulture wklejony w miejsce Daniela Craiga. Choć ten udawany trailer jest całkiem udany i wypada efektownie, raczej należy go traktować w kategoriach humorystycznych, niż jako argument dla którejkolwiek ze stron w sporze "Idris Elba jako James Bond".

REKLAMA

"Idris Elba Plays James Bond" to dziesiąty odcinek serii "Vulture Remix", którą bardzo wam polecam. Dotychczas powstały w niej między innymi takie przeróbki, jak choćby "Fantastyczna Czwórka" jako film akcji z lat dziewięćdziesiątych, wysokobudżetowy reboot Kaczora Howarda czy "Ant-Man" jako monster movie z lat pięćdziesiątych. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA