REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Idris Elba w nowej komedii Netfliksa. Zobacz zwiastun „Turn Up Charlie”

Idris Elba to człowiek wielu talentów i już odrzucając na bok wszelkie żarty związane z jego rolą w serialu o pewnym zabójcy potworów,  niedługo i tak zobaczymy go na Netfliksie. Jest już zwiastun do „Turn Up Charlie”.

28.02.2019
16:39
TURN IT UP CHARLIE
REKLAMA
REKLAMA

Nowa produkcja Netfliksa ma opowiedzieć o losach DJ-a, który najlepsze lata ma już za sobą. Charlie jest wiecznym kawalerem i bardzo chciałby ocalić swoją muzyczną karierę. Rzecz w tym jednak, że w życiu całkiem przydatne są też pieniądze, które mogłyby pokryć bieżące wydatki. Szansą dla niego okazuje się przyjaciel, który proponuje mu... aby zaopiekował się jego córką.

Bohater grany przez Idrisa Elbę zostaje więc niańką dziecka swojego przyjaciela, a musicie wiedzieć, że David również jest gwiazdą, ale radzi sobie znacznie, znacznie lepiej.

Twórcami serialu są Idris Elba i Gary Reich.

Nie jest pewnie żadnym zaskoczeniem, że współautorem serii jest gwiazda wyjątkowo popularnego serialu „Luther”. Idris Elba obok aktorskiego fachu nagrywa też własną muzykę. Jego bardziej rytmiczne oblicze możecie znaleźć pod pseudonimem Big Driis.

REKLAMA

Obok Idrisa Elby na ekranie pojawią się również Piper Perabo, Frankie Hervey, JJ Field, Jade Anouka, Cameron King i Dustin Demri-Burns. „Turn Up Charlie” będzie składał się z 8 odcinków.

Premiera serialu odbędzie się 15 marca 2019 r. w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA