REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Idzie nowe na TVN Player. Miłośnicy Dariusza i Mięsnego Jeża będą w siódmym niebie

Wczoraj miała miejsce premiera „Kocham.Enter” i „Szpitala”. Za pośrednictwem TVN Player możecie zobaczyć nowe odcinki produkcji ITI na dwa dni przed telewizyjną emisją.

12.02.2013
16:35
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA
REKLAMA

Kocham. Enter” to (przynajmniej na samym początku) serialowe perturbacje Moniki, nastolatki, która trafia do nowego środowiska. W szkole, gdzie bezwzględna hierarchia wiedzie prym i wyznacza standardy międzyludzkich relacji, prym wiedzie „Betty”. Szkolna piękność, profesjonalna łamaczka nastoletnich serc zaprzyjaźnia się z Moniką. Nie jest to związek bezinteresowny, wkrótce prawdziwe intencje klasowej liderki wychodzą na światło dzienne. Betty jest galerianką, która w świat sponsorowanego seksu chce wprowadzić główną bohaterkę, sama czerpiąc przy tym korzyści.

Fani kontrowersyjnych, ale średnio udanych „Galerianek” Katarzyny Rosłaniec powinni poczuć się jak ryby w wodzie. Serial będzie miał formułę paradokumentu, co widzieliśmy na przykładzie takich morderców prywatnej telewizji jak „Trudne sprawy” czy „Dlaczego ja?” Nastoletnie problemy, seks, nowoczesne gadżety i prawdziwe uczucie to młyn na wodę „Kocham.Enter”, adresowanego do młodszych odbiorców. Serial będzie emitowany na antenie TVN-u od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:55. Cztery pierwsze odcinki można obejrzeć na TVN Player już teraz, zupełnie za darmo.

„Szpital” Krystyny Lasoń („Prawdziwe historie”, „Julka”, „W-11 Wydział Śledczy”) to dokładnie ta sama, rozszarpywana przez polskich widzów formuła. Różni się jedynie domyślny target. Serial jest adresowany do osób nieco starszych, wrażliwych na zdrowotne rozterki pacjentów, które są tylko pretekstem do poznania ich życiowych dramatów. Głównymi, jednoodcinkowymi bohaterami będą pacjenci, którzy poza widocznymi urazami będą skrywali bolesną prawdę o swoim smutnym jestestwie. Tutaj pojawiają się lekarze, którzy nie tylko uleczą ciało pacjenta, ale i jego duszę, rozwiązując życiowe rozterki nie gorzej, niż „Detektywi”.

Ta sama formuła paradokumentu, to samo drewniane aktorstwo, te same „codzienne problemy codziennych ludzi”. Dodajmy do tego szpital, potencjalne miłości między lekarzami oraz oświadczenie producenta, że większość z przypadków to historie prawdziwe, które wydarzyły się w szpitalnych murach naprawdę. Czy może być coś lepszego? „Szpital”, podobnie jak „Kocham.Enter” wystartował w TVN-ie wczoraj, będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. Na TVN Player możemy obejrzeć cztery pierwsze odcinki już teraz.

REKLAMA

Nie wiem jak dla Was, ale już czuję nadchodzącą porcję internetowych hitów na poziomie romantycznego Dariusza i Mięsnego Jeża. Będzie się działo ♥. Miłośnikom drewnianej gry aktorskiej i „problemów z życia wziętych” gorąco polecam, w tym segmencie to topowe must have.

Kocham.Enter i Szpital na TVN Player

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA