REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Iggy Pop próbuje was przekonać do piwa smakowego. Muzyk wystąpił w reklamach Janusza Palikota

Jeśli nadal nie przekonują was twierdzenia, że żyjemy w przedziwnych czasach, to co powiecie na to, że legenda punk rocka, Iggy Pop, wystąpił w reklamie piwa Janusza Palikota? I mówimy tu o piwie smakowym.

27.03.2021
11:30
Iggy Pop wystąpił w reklamie polskiego piwa smakowego
REKLAMA
REKLAMA

Kto wie, może czeka nas nowa era, a Iggy Pop i Janusz Palikot (co za duet!) sprawią, że piwo smakowe stanie się cool. Zresztą takie jest chyba założenie kampanii promującej należący do Palikota browar Tenczynek - odczarowanie i zmiana stereotypów na temat piwa smakowego. I jeśli jest ktoś, kto może być w stanie zdziałać coś w tym temacie, to tylko ojciec chrzestny punk rocka

Iggy Pop został twarzą kampanii #NieWstydźSię!, która promuje piwo Tenczynek o smaku Marakuja. Wideo zobaczycie tutaj.

Zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z człowiekiem-symbolem niczym nieskrępowanej niezależności, wielkim artystą. Iggy Pop od wielu lat łamie stereotypy. Pokazuje, że jedyne granice wyznacza nasza wyobraźnia. Inspiruje młodszych od siebie twórców. Chcemy wspólnie pokazać, że nic nie jest do końca oczywiste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. (...) Hasło #NieWstydźSię! to element kampanii łączącej w sobie elementy komercyjne i społeczne, którą jako Browar Tenczynek będziemy prowadzić w kolejnych miesiącach - mówi Janusz Palikot, jeden z właścicieli browaru Tenczynek.

Iggy Pop w reklamie piwa Tenczynek Marakuja
Fot. Materiały prasowe

W klipie wykorzystano utwór Passenger, który pojawił się na albumie Iggy’ego Popa „Lust for Life” z 1977 roku.

REKLAMA

Źródło zdjęcia wiodącego: https://www.facebook.com/JanuszPalikotJP

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA