REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wszystko, co powinieneś wiedzieć, zanim wybierzesz się na ostatni film z cyklu "Igrzyska śmierci"

Polska premiera filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" została zapowiedziana na 20 listopada (do kin IMAX film wejdzie 27 listopada tego roku). Ostatnia część cyklu powstałego na podstawie serii książek Suzanne Collins została podzielona na dwie produkcje. Pierwszą mogliśmy obejrzeć w ubiegłym roku, drugą zobaczymy już za kilka dni.

18.11.2015
17:04
Wszystko, co powinieneś wiedzieć, zanim wybierzesz się na ostatni film z cyklu "Igrzyska śmierci"
REKLAMA
REKLAMA

Twórcy kanału Mashable na YouTube opublikowali wideo, które ma być żartobliwym podsumowaniem trzech dotychczasowych części filmów z serii "Igrzyska śmierci" z Jennifer Lawrence w roli głównej. W materiale znajduje się ponoć wszystko to, co potrzebne jest widzom, aby zasiąść na sali kinowej i rzucić się w wir wydarzeń filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2". Cóż, wygląda na to, że w poprzednich produkcjach zbyt wiele się nie działo, a sama fabuła ma niezdrowy wpływ na odbiorców. Zresztą zobaczcie sami poniżej.

REKLAMA

Film "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" ma skupiać się ostatecznej walce Katniss Everdeen i jej popleczników z Kapitolem i prezydentem Snowem. Aby natarcie na Kapitol mogło być skuteczne dystrykty muszą się zjednoczyć. Do tego celu posłużyć ma Katniss, Kosogłos, który potrafi zagrzać wszystkich do wspólnej walki.

Redakcja sPlay uczestniczyła już w specjalnym pokazie przedpremierowym filmu w kinie IMAX. Recenzja ostatniej części "Igrzysk śmierci" już niebawem!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA