REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Media

Szukasz podcastu o biznesie? Już nie musisz, bo jest Incredible Academy

„Incredible Academy: Startupy – jak zatrudniać, aby potem nie zwalniać?” to nowy odcinek podcastu realizowanego przez Incredible Inspirations.

16.11.2020
13:08
Szukasz podcastu o biznesie? Już nie musisz, bo jest Incredible Academy
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy odcinek serii podcastów zatytułowano: „Incredible Academy: Startupy – jak zatrudniać, aby potem nie zwalniać?.” Podejmuje ważny dzisiaj temat, zwłaszcza w dobie pandemii, gdy wielu firm stoi przed wyzwaniami związanymi z rentownością, cieciami kosztów i utrzymaniem dotychczasowego zatrudnienia.

O tym, jak zatrudniać odpowiedzialnie w dobie epidemii koronawirusa rozmawiają Grażyna Rzehak (Strategic Advisor, HR executive) oraz Iwona Suchomska (Keystone Consulting). Rozmowę moderuje koordynator programu InCredibles Jarosław Sroka (Kulczyk Investments).

Kolejne odcinki będą ukazywały się co wtorek.

Incredible Academy: Startupy

Następny epizod podcastu poświęcony zostanie wyzwaniom związanym z pracą zdalną, a kolejny zarządzaniu pieniędzmi w startupie. Tu możecie zobaczyć, jak prezentuje się pełna lista:

  • 17 listopada - „Praca zdalna: z dala od biura, szefa i normalności?”
  • 24 listopada - Kryzys w finansowaniu czy finansowanie w kryzysie? - jak zarządzać pieniędzmi w trudnych czasach w startupie.
  • 1 grudnia - Lockdown w świecie startupów czyli jak docierać do klientów, sprzedawać i rozliczać się w czasie pandemii

Podcasty zostały zrealizowane w odpowiedzi na potrzeby startupów, które wyniknęły podczas rozmów z finalistami programu InCredibles. Ich celem jest przekazywanie praktycznych rad i rozwiązań dopasowanych do potrzeb rozwijających się przedsiębiorstw.

REKLAMA

Podcastów Incredible Academy możecie słuchać na YouTubie. Rozmowy dostępne są także w Spotify, Radio Public, Google Podcasts i Breaker.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA