REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Poznajcie Wannabes, nowych superbohaterów Pixara. Postacie z Incredibles 2 ujawnione na grafikach i nowym zwiastunie

Fani pierwszych Iniemamocnych musieli czekać prawie czternaście lat na ogłoszenie sequela hitowej produkcji Pixara. Prace na filmem animowanym nie zwalniają jednak tempa.

16.04.2018
22:08
Postacie z Incredibles 2 ujawnione na grafikach i nowym zwiastunie
REKLAMA
REKLAMA

Po niedawno opublikowanym nowym trailerze Incredibles 2 (oraz zapowiedzi gry Lego), przyszedł czas na grafiki koncepcyjne przedstawiające nowych bohaterów.

W 2004 roku Pixar zrobił film o superbohaterach, zanim to było modne. I zrobił to dobrze! Pierwsi Incredibles przez wielu uznawane są jeden z najlepszych filmów studia w poprzedniej dekadzie. Na ogłoszenie kontynuacji trzeba było jednak poczekać.

Akcja drugiej części Iniemamocnych zacznie się dokładnie po finale pierwszego filmu.

Działalność superbohaterów wciąż jest nielegalna, mimo heroicznych działań rodziny Incredible. Problemy z utrzymaniem zmuszają pana Incredible i jego żonę, Elastigirl do desperackiego poszukiwania pracy. Pomocną dłoń wyciąga rodzeństwo Winstona i Evelyn Deavor, które chce wpłynąć na opinię publiczną i doprowadzić do przywrócenia legalności superbohaterów. W tym celu zatrudniają Elastigirl, by wraz z innymi herosami dobrymi uczynkami reklamowała ich działalność. W tym czasie jej mąż będzie musiał poradzić sobie z innym wyzwaniem – opieką nad najmłodszym członkiem rodziny, który posługuje się całym wachlarzem super mocy.

Na ekrany kin powrócą postaci znane z pierwszej części Incredibles, w tym wszyscy członkowie super-rodziny oraz ich przyjaciel, Mrożon (w tej roli Samuel L. Jackson). Oprócz nich pojawi się również całkiem nowa grupa herosów. Występować będą pod nazwą Wannabes.

 class="wp-image-154218"

W ramach dnia prasowego Pixar pierwszy raz ujawnił wygląd bohaterów. Trzeba przyznać, że tworzą bardzo różnorodną grupę. Jeśli fani pierwszej części mieli do twórców filmu o coś pretensje, to właśnie o stosunkowo nieoryginalne kostiumy i supermoce bohaterów. Wydaje się, że Pixar wziął sobie te uwagi do serca.

Poniżej lista wszystkich Wannabes wraz z krótkimi opisami ich charakterów i mocy:

  • Screech – ma oczy jak sowa i głowę, która obraca się o 360 stopni. Potrafi latać, ale jego największą mocą jest wysoki pisk, który potrafi zbić szkło.
  • He-Lectrix - potrafi strzelać piorunami z palców. Jest wybuchowy, więc lepiej trzymać się od niego z daleka.
  • Reflux – senior z super mocą tworzenia gorącej lawy, która pozwala mu włamywać się do ściśle strzeżonych miejsc.
  • Brick – twardy facet z wielkimi mięśniami i nieustraszonym duchem.
  • Krushhauer – posiada moc telekinezy. Ten facet potrafi zmiażdzyć samochód bez dotknięcia palcem.
  • Voyd – to młoda, czasem aż nazbyt chętna fanka Elastigirl. Jej super mocą jest umiejętność tworzenia czarnych dziur. Głosu użyczy jej aktorka Sophia Bush.
iniemamocni 2 class="wp-image-154224"
REKLAMA

Poznaliśmy też kilka nowych faktów o głównym przeciwniku bohaterów w nowej części. Będzie nim mężczyzna o pseudonimie The Screenslaver, który pojawia się w ostatnich sekundach zwiastuna. Wiadomo, że potrafi manipulować ludźmi przy użyciu odbiorników telewizyjnych. Nie wiadomo jednak jaka jest jego agenda. Twórcy filmu zapowiadają, że tożsamość Screenslavera ma być jednym z najważniejszych wątków nowego filmu, a jego moce to swoisty komentarz dotyczący uzależnienia od ekranów swoich monitorów.

Premiera Incredibles 2 w Polsce już 13 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA