REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

"Inhumans" - film jednak nie powstanie. Zamiast tego będzie serial

Miał być film, będzie serial.  A i tak "Inhumans" od Marvela trafi na kinowe ekrany. I to szybciej, niż się spodziewaliśmy. 

15.11.2016
12:52
Inhumans - film jednak nie powstanie. Zamiast tego będzie serial
REKLAMA
REKLAMA

O tym, że film "Inhumans" jednak nie powstanie, spekulowano od dawna, do czego asumpt dał sam Marvel, usuwając go z zaplanowanego harmonogramu premier. Teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że realizacja tego widowiska nie dojdzie do skutku. Wbrew pozorom nie oznacza to, że projekt został całkowicie porzucony. Zamiast filmu dostaniemy powiem serial.

inhumans class="wp-image-76230"
REKLAMA

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że "Inhumans" zobaczymy już w 2017 roku i że dzieło to będzie można obejrzeć... w kinie. Nie całe, co prawda, ale dwa pierwsze odcinki mają być emitowane w kinach IMAX (na razie nie wiadomo, czy tylko w USA czy na całym świecie, ale ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna). W sumie produkcja będzie miała osiem odcinków.

"Inhumans" opowiadać będzie o rasie superludzi, stworzonej jako genetyczny eksperyment rasy Kree. Każdy z jej przedstawicieli dysponuje unikalnymi zdolnościami, ale jednocześnie posiada trwałe uszkodzenia genetyczne lub deformacje. Przywódcą rasy jest Black Bolt. Po raz pierwszy Inhumans pojawili się w komiksie "Fantastic Four #45" z 1965 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA