REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Animowani superbohaterowie kontra Człowiek Szpadel. „Iniemamocni 2” już dziś na HBO GO i HBO

Nie tylko Marvelem i DC człowiek żyje. Również i świat animacji ma swoich herosów. Mowa o rodzinie Parrów znanych z serii „Iniemamocni”. Druga część cyklu jest już dostępna na HBO GO, a wieczorem obejrzycie ją w telewizji.

31.03.2019
12:11
iniemamocni 2 hbo go
REKLAMA
REKLAMA

Film Pixara pojawił się w kinach w zeszłorocznym okresie letnim stając się dwudziestą pełnometrażową animacją studia. Obraz Brada Birda, który odpowiadał też za pierwszą część został doskonale przyjęty. Udało mu się zgromadzić grubo ponad 1 mld dol. wpływów, a także nominację do Złotego Globu oraz do Oscara za najlepszy długometrażowy film animowany.

Na kontynuację „Iniemamocnych” przyszło nam czekać, bagatela, 14 lat. Było jednak warto, bo w tej historii wszyscy znajdą coś dla siebie. Zarówno ci młodsi, jak i starsi widzowie. Wszak Brad Bird wie, jak utrzymać odpowiednie tempo i zadowolić swoich odbiorców.

„Iniemamocni 2” już na HBO GO.

W obdarzonej nadprzyrodzonymi zdolnościami rodzinie Iniemamocnych nastały znaczące zmiany. Helen (znana także jako Elastyna) rozwija swoją karierę zawodową podejmując pracę w lidze antyprzestępczej. Natomiast jej mąż Bob postanowił poświęcić się dzieciom. Nikomu nie jest łatwo odnaleźć się w nowej roli, a tym bardziej małemu Jack-Jackowi, w którym zaczynają do głosu dochodzić pączkujące w nim supermoce. Co gorsza rodzina musi zmierzyć się z nowym czarnym bohaterem, który planuje niezwykle niebezpieczny spisek.

Rodzina Iniemamocnych powraca w wielkim stylu, aby zmierzyć się z kolejnym trudnym zadaniem i uratować świat przed niebezpieczeństwem. Tym jest pustoszący miasto Człowiek Szpadel.

REKLAMA

W polskiej wersji językowej swoich głosów głównym bohaterom użyczyli: Piotr Fronczewski (Pan Iniemamocny), Dorota Sega (Elastyna), Karolina Gruszka (Wiola Parr) oraz Borys Wiciński (Maksymilian Parr). Oprócz nich usłyszeć można Korę, Sonię Bohosiewicz czy Piotra Gąsowskiego.

Film „Iniemamocni 2” można już obejrzeć na HBO GO. Produkcję obejrzycie też w stacji HBO dzisiaj, 31 marca 2019 roku, o godz. 20:10.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA