REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. TV /
 3. Filmy

Ipla chwali się nowościami filmowymi na 2017 rok. Cyfrowy Polsat stawia na filmy i sport

Serwis Ipla chwali się nowościami filmowymi. Na platformie VOD od Cyfrowego Polsatu pojawi się sporo nowych produkcji.

11.01.2017
19:08
ipla
REKLAMA
REKLAMA

Ipla to jeden z wiodących polskich serwisów VOD. Za jego rozwój odpowiada Cyfrowy Polsat, a w zbiorach tej usługi wideo na żądanie można znaleźć programy produkowane przez stację. Ipla jest też miejscem transmisji online wielu ważnych wydarzeń sportowych. Na tym oferta jednak się nie kończy.

Nowe filmy w Ipla na początek 2017 roku.

Przedstawiciele serwisu Ipla poinformowali właśnie o nowościach w ofercie na nowy rok. W ofercie tej polskiej usługi video-on-demand pojawi się wiele filmowych hitów w tym:

 • Sługi boże - "trzymająca w napięciu historia o zbrodni, zdradzie i kościele";
 • Królestwo - "niesamowita opowieść o przyrodzie";
 • Pan Idealny - "wystrzałowa i zakręcona komedia";
 • Śmietanka towarzyska - "nowa komedia romantyczna Woody’ego Allena";
 • Aż do piekła - "nominowany do trzech Złotych Globów film sensacyjny";
 • Plan Maggie - "inteligentna komedia"
 • Kontrola absolutna - "dynamiczny thriller"

Sługi boże

Film określanych jako dreszczowiec, za który odpowiedzialny jest Mariusz Gawryś. Główne role w produkcji zagrali Bartłomiej Topa i Małgorzata Foremniak. Fabuła skupia się na samobójstwie młodej kobiety i śledztwie dwojga policjantów - polskiego komisarza Warskiego i berlińskiej policjantki Any. Film Sługi boże otrzymały nagrody: Złoty Klakier i Złoty Szczeniak.

Królestwo


W ofercie Ipli znajdzie się dokument przyrodniczy pokazujący świat prapuszczy. Za Królestwo odpowiadają osoby, które dały nam wcześniej takie obrazy jak Mikrokosmos i Makrokosmos. Narrację w dokumencie prowadzi Krystyna Czubówna.

Pan Idealny


Komedie romantyczne chyba nigdy nie wyjdą z mody, a Pan Idealny jest przedstawicielem tego gatunku łączącym też cechy kina akcji i czarny humor. Główną bohaterką produkcja jest Martha grana przez Annę Kendrick - kobieta, której nie powodzi się w życiu miłosnym. Gdy wreszcie pojawia się w jej życiu mężczyzna - tytułowy Pan Idealny portretowany przez Sama Rockwella okazuje się, że wybranek Marthy jest płatnym mordercą.

Śmietanka towarzyska


Woody Allen to nazwisko o ogromnej renomie, a jego komedie romantyczne znajdują uznanie na całym świecie. Śmietanka towarzyska to kolejny film uznanego reżysera należący do tego gatunku. Tym razem zabiera nas do lat 30. ubiegłego wieku, a bohaterów żyjących w tych latach odgrywają Jesse Eisenberg, Steve Carell, Kristen Stewart i Blake Lively.

Aż do piekła


Film sensacyjny, którego akcja osadzona jest w zachodnim Teksasie. W Aż do piekła zagrali Jeff Bridges, Chris Pine i Ben Foster. Produkcja ma też polski akcent - Polkę, Małgorzatę Turzańską, zatrudniono do pracy nad kostiumami.

Plan Maggie


Kolejna komedia romantyczna na liście, w której wystąpili Greta Gerwig, Ethan Hawke i Julianne Moore. Główna bohaterka, Maggie, postanawia zajść w ciążę z najlepszym kandydatem, jakiego jest w stanie znaleźć w danej chwili, bo i tak do tej pory nie umiała zakochać się na dłużej niż pół roku. Pech chciał, że po wprowadzeniu planu w życie w jej otoczeniu pojawia się mężczyzna, który skradł jej serce.

Kontrola Absolutna


Na liście nowości serwisu Ipla na początek 2017 roku znalazła się też Kontrola Absolutna. To thriller będący dziełem Johna Moore'a, czyli reżysera Szklanej Pułapki 5. W głównej roli obsadzono Pierce'a Brosnana - człowieka, który znalazł się na szczycie i stał się celem ataku.

Ipla na początek 2017 roku to nie tylko filmy.

Twórcy serwisu zapowiedzieli też, że w styczniu sporo dla siebie znajdą fani sportu. W tym miesiącu zadebiutuje zupełnie nowy kanał Eleven Extra, który będzie nadawany w rozdzielczości HD. Kanał będzie dostępny przez 24 godziny na dobę i będą prezentowane na nim:

 • czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo (Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup);
 • English Football League Championship;
 • Puchar Ligi Angielskiej;
 • liga brazylijska, belgijską i szkocką;
 • Velux EHF, Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych;
 • filmy dokumentalne o tematyce sportowej.
REKLAMA

Zapowiedziano też transmisje wydarzeń sportowych w ramach serwisu Ipla:

 • Puchar Świata w skokach narciarskich (13.01);
 • Gala FEN 15 (14.01);
 • Australian Open 2017 (16-29.01).
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA