REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Chcesz oglądać HBO? Ipla ma dla ciebie specjalny pakiet za 25 zł

Jeśli nie posiadacie jeszcze dostępu do kanałów HBO, to dobry moment na zakupy. Ipla obniża cenę swojego pakietu. Teraz zapłacimy za niego 25 złotych.

19.09.2018
21:37
Ipla HBO pakiet
REKLAMA
REKLAMA

Chcecie oglądać kultowe seriale HBO, ale nie macie dostępów do kanałów? Nie możecie też dodać ich do swojej oferty z uwagi na aktualnie obowiązujące umowy? To żaden problem, bo jak zawsze wystarczy internet.

Ipla wprowadza nowy tani pakiet HBO.

Kanały tej grupy pojawiły się w serwisie w lutym. Teraz użytkownicy mogą cieszyć się dostępem do nich za 25 zł miesięcznie. Do tego internauci mogą wypróbować usługę przez 30 dni całkowicie za darmo.

W swojej ofercie Ipla zamieszcza trzy kanały HBO, dwa kanały Cinemax oraz cztery kanały AXN. Do tego zyskujemy dostęp do niezwykle obszernego katalogu HBO, w którym znajdziemy setki filmów i seriali.

To oznacza, że za 25 złotych miesięcznie możemy oglądać nie tylko Grę o tron, Watahę, Westworld czy Ostatniego Jedi. AXN oferuje wiele ciekawych seriali, na które HBO nie ma licencji. Wśród nich warto wymienić choćby Breaking Bad, Spartakusa, Flasha czy Czarną listę.

REKLAMA

Dodatkowym atutem jest to, że wykupienie usługi nie wiąże się z żadną umową ani długoterminowymi zobowiązaniami.

Wystarczy odwiedzić adres www.ipla.tv/pakiety/HBO i zwyczajnie uruchomić usługę. Z pakietu można oczywiście zrezygnować w dowolnej chwili.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA