REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Co dalej po Marvel's Jessica Jones? Za serial Iron Fist odpowiada osoba, która zabiła Dextera

Pamiętacie Dextera, najbardziej sympatycznego seryjnego zabójcę w historii telewizji? Osoba odpowiedzialna za ostatnie cztery sezony tego widowiska – Scott Buck – zajmie się kolejnym serialem z super-bohaterami dla Marvela i Netfliksa. Nie jestem pewien, czy to dobra wiadomość.

08.12.2015
19:23
Serial Iron Fist wcale nie jest taki zły
REKLAMA
REKLAMA

Jessica Jones rozpoczęła się kapitalnie. Niestety, każdy kolejny odcinek był odrobinę gorszy, z kolei  finałowi serialu na pewno zabrakło oczekiwanej wielkości. Oglądając produkcję Netfliksa miałem wręcz wrażenie, że producenci widowiska męczą się przy każdym epizodzie, chcąc doprowadzić wszystko do końca, ale muszą wyrobić narzuconą z góry normę odcinków.

Po obejrzeniu pierwszego sezonu Marvel’s Jessica Jones moja ślepa wiara w seriale o super-bohaterach Netfliksa została znacznie zachwiana.

Chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że drugi sezon Daredevila będzie świetny, mam poważne obawy co do dwóch pozostałych seriali – Luke Cage oraz Iron Fist. Dzisiaj Marvel pochwalił się osobą, która odpowie za to drugie widowisko. Nie napiszę, żebym był zachwycony wyborem.

iron fist

Za serial Iron Fist odpowie Scott Buck. Mężczyzna ma na swoim koncie ostatnie cztery sezony Dextera. W tym zakończenie tej serii, które… niekoniecznie spodobało się fanom, mówiąc najdelikatniej. Dexter był świetny do momentu przejęcia sterów przez Bucka. Dlatego mam poważne problemy z oceną nominacji ze strony Marvela.

REKLAMA

Z drugiej strony, lepszy taki Iron Fist, niż żaden. Produkcja tego serialu znalazła się pod dużym znakiem zapytania i cieszę się, że w Marvel Studios nareszcie znaleźli osobę, która jest w stanie wziąć na siebie dużą odpowiedzialność. Zdaniem Kevina Feige, to właśnie oryginalna wizja Bucka na nowego super-bohatera sprawiła, że mężczyźnie powierzono zadanie stworzenia serialu. Niestety, wciąż nie wiadomo, kto będzie reżyserem widowiska oraz kto zagra główną rolę.

Pamiętajmy, że przed premierą serialu Iron Fist dostaniemy w swoje ręce drugi sezon Daredevila oraz osobną serię poświęconą Luke’owi Cage’owi. Tego mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć w serialu Jessica Jones.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA