REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Szaleństwa na Majdanów ciąg dalszy. Wiosną zobaczymy ich w nowym programie

To się musiało stać. Owym secret project, o którym co jakiś czas wspominali Majdanowie jest ich wspólne reality-show. Jedyne co mi się w tym koncepcie podoba to tytuł – Iron Majdan.

04.12.2017
12:41
iron majdan
REKLAMA
REKLAMA

Droga do sławy Małgorzaty Rozenek (teraz też i Majdan) w polskim show-biznesie jest jedną z najbardziej interesujących. To taki nasz swojski "Polish Dream". Z początku, jeszcze u boku świetnego aktora Jacka Rozenka, pełniła rolę klasycznej polskiej żony i matki. Zdawała się być normalną, uśmiechniętą kobietą, w pełni zadowoloną z odbierania dzieci ze szkoły i opieki nad domowym ogniskiem.

I nagle, dość nieoczekiwanie, gdy jej małżeństwo z Jackiem Rozenkiem zaczęło się sypać, Małgorzata zaczęła stawać się coraz bardziej publiczną postacią. Pozornie wydawać by się mogło, że matka dzieciom i rozwódka nie może mieć lekko, a już na pewno nie ma czego szukać w polskim, specyficznym i hermetycznym show-biznesie, który nie obchodzi się lekko z kobietami już po 30-tce.

Niesamowite jest jednak to, że Małgorzata Rozenek znalazła dla siebie miejsce w nadwiślańskiej popkulturze.

Najpierw jako bohaterka idiotycznego i szowinistycznego konceptu programu Perfekcyjna Pani Domu stała się ekspertką od szykownej prezencji i anihilacji kurzu z półek i komód.

Później przyszedł Projekt Lady, w którym Rozenek-Majdan uczyła dobrych manier i bycia damą nieokrzesane dziewczyny z całej Polski.

Prawdziwą gwiazdą stała się momencie ślubu z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem i ich wspólnego udziału w jednym z najgorszych formatów jakie kiedykolwiek zakupiła polska telewizja, czyli w Azja Express. Wtedy to rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo na Majdanów. Napędzane nie tylko przez ich ekranowe osobowości, ale też niezapomniane cytaty, takie jak Nie mów do mnie teraz czy, Radzio pamiętaj, ja tylko nie jem karaluchów, Majtki mi spadają czy Me is Victoria in Poland.

I rzeczywiście, po Azja Express, w którym stali się superpopularnym duetem, można ich było porównać, pod względem rozpoznawalności, do małżeństwa Victorii i Davida Beckhama. Zgadzało się nawet to, że Radzio też ma na koncie karierę piłkarską. Małgorzata wokalistką w przebojowym girlsbandzie wprawdzie nie była, ale kto wie, jeszcze wszystko przed nią.

I trudno się dziwić producentom, że próbują zmonetyzować potencjał duetu Majdanów jak tylko się da.

Po niedającej się odzobaczyć kampanii reklamowej dla sieci Plus, przyszła pora na ich wspólny program, który wydaje się totalną oczywistością.

Iron Majdan to oryginalna produkcja stacji TVN, wymyślona specjalnie dla małżeństwa Majdanów. Małgorzata oraz Radosław będą w nim podróżować po świecie i mierzyć się ze stawianymi przed nimi próbami. Na dobrą sprawę Iron Majdan to taki spin-off AzjaExpress, spodziewać się więc możemy kolejnych ekstremalnych zadań i kopalni cytatów.

REKLAMA

Program trafi na antenę już wiosną 2018.

Będziecie oglądać?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA