REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Emma Stone i Joaquin Phoenix w zwiastunie filmu Woddy'ego Allena, "Irrational Man"

Ostatni film Woody'ego Allena "Magia w blasku księżyca" z Emmą Stone i Colinem Firthem był średnio udany. Momentami naprawdę dowcipny, nie potrafił zainteresować widza tak samo jak "Blue Jasmine" ze świetną rolę Cate Blanchett. W najnowszej produkcji nowojorskiego reżysera,  "Irrational Man" ponownie zobaczymy Stone, która tym razem wystąpi u boku Joaquina Phoenixa. 

30.04.2015
9:16
Zobacz zwiastun nowego filmu Woody'ego Allena, Irrational Man
REKLAMA
REKLAMA

W "Irrational Man" nasi bohaterowie ponownie nie znajdą się w Nowym Jorku, co patrząc na poprzednie produkcje Allena nie wróży najlepiej, choć "O północy w Paryżu" i "Vicky Cristina Barcelona" udało się mnie ująć. Rzecz dzieje się w kampusie. Młoda studentka, w którą wcieliła się Emma Stone nawiązuje bliską relację ze swoim wykładowcą, profesorem filozofii, Abe'em Lucasem (w tej roli Joaquin Phoenix).

REKLAMA

Jak to zwykle u Allena bywa, możemy szykować się na wiele zawirowań, zdrad, niedopowiedzeń pomiędzy bohaterami i zabawnych sytuacji. Trudno wywnioskować po trailerze, czy produkcja będzie udana, ale jedno jest pewne - Emma Stone jak zwykle będzie urocza.

Tytuł filmu nawiązuje do książki "Irrational Man: A Study In Existential Philosophy" autorstwa Williama Baretta. Publikacja została wydana w roku 1958 i jest poświęcona egzystencjalizmowi. Światowa premiera filmu została zapowiedziana na lipiec 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA