REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Tego teledysku Guns N’ Roses jeszcze nie widzieliście. Czekaliśmy na niego 20 lat!

Pamiętacie album Appetite For Destruction i singiel It’s So Easy? Na pewno nie kojarzycie teledysku do niego, bo pewnie byliście przekonani, że ten nigdy nie powstał. A jednak będziemy mogli go obejrzeć, po niemal 20 latach.

29.05.2018
19:05
it's so easy teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Za dokładnie miesiąc w sklepach pojawi się odnowione i rozszerzone wydanie albumu Appetite for Destruction zespołu Guns N’ Roses. Czym zaskoczy nas zespół? Jakie dodatkowe materiały zostaną umieszczone na tym rozszerzonym wydaniu? Uwagę przykuwa jeden, a konkretniej: teledysk do It’s So Easy.

Klip nie został jednak nagrany specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa. Jak się okazuje, teledysk ten przeleżał zapomniany w szufladzie przez 20 lat. Nigdy nie został do końca zmontowany, odkryto go dopiero na taśmie 16mm podczas poszukiwań potencjalnych bonusów do wydawnictwa. Zdecydowano się go odnowić i uzupełnić o brakujące elementy.

Teledysk do It’s So Easy od Guns N’ Roses w wersji 4K.

Teledysk ten został odnowiony do standardu UHD, a więc mimo leciwego wieku prezentować się powinien doskonale wizualnie. Materiał z klipu połączono z ujęciami koncertowymi – zgodnie z życzeniem i pierwotnym założeniem członków zespołu.

Materiał ten zostanie umieszczony na płycie Blu-ray, która będzie dołączona do albumu. Dodatkowo, znajdą się na niej odnowione wersje kultowych klipów, między innymi do Welcome To The Jungle, Paradise City, Patience i dwie wersje Sweet Child O’ Mine.

REKLAMA

Sam album w oryginalnej wersji pojawił się 21 lipca 1987 roku. Do dziś jest najlepiej sprzedającym się debiutem w Stanach Zjednoczonych, a na całym świecie zakupiono ponad 30 milionów egzemplarzy Appetite for Destruction.

Dla mnie szczególnie istotnymi na nim kawałkami są relaksujący Paradise City, który pod koniec zamienia się w totalnie odjazdową rockową młóckę, oraz oczywiście Sweet Child Of Mine - numer, który powstał podczas strojenia gitary Slasha. Całość do dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych rockowych albumów i każdy fan gatunku powinien go przesłuchać od deski do deski przynajmniej raz.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA