REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Bezpłatny steaming koncertów z iTunes Festival 2014

Coldplay, Kendrick Lamar, Soundgarden, Pitbull, Keith Urban - to tylko niektóre z gwiazd tegorocznego iTunes Festivalu. Jak co roku, Apple udostępnia darmowy streaming ze wszystkich koncertów.

12.03.2014
11:15
Bezpłatny steaming koncertów z iTunes Festival 2014
REKLAMA

Festiwal rozpoczął się wczoraj i potrwa do soboty, 15 marca. Pełną listą wykonawców możecie znaleźć w tym miejscu. Wszyscy zainteresowani mogą śledzić występy online, na żywo. Koncerty obejrzeć można instalując aplikację Vevo (iOS, Android, Apple TV), iTunes Festival bądź bezpośrednio w iTunes Store.

REKLAMA

Pewną niedogodnością mogą być godziny koncertów - każdego dnia pierwszy z nich rozpoczyna się o godzinie 2 rano naszego czasu, a ostatni, trzeci - o godzinie 4. Dzisiejszymi gwiazdami będą Isaiah Rashad, ScHoolboy Q i Kendrick Lamar.

REKLAMA
itunes festival kedrick lamar

iTunes Festival jest corocznym festiwalem organizowanym przez Apple od 2007 roku w Londynie. Tegoroczna edycja po raz pierwszy odbywa się w USA i jest połączona z innym wydarzeniem - South by Southwest. Gośćmi poprzednich edycji byli m.in. Flo Rida, David Guetta, Florence and The Machine, P!nk, Lana Del Ray, Lady Gaga czy Sigur Ros.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA