REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

iTunes Festival 2013: Wśród gwiazd Timberlake i Lady G. Bilety w "METRO"

"METRO" to ogólnopolska gazeta codzienna, której największą zaletą jest cena, a właściwie jej brak. Tytułem dziennika nie ma co się sugerować, gazetę najłatwiej zdobyć rano, siedząc w samochodzie rdzewiejącym w miejskim korku. Zazwyczaj wystarczy tylko wystawić rękę za okno. Aktualnie warto nawet energicznie pomachać dłonią, aby zwrócić uwagę zagonionego kolportera w czerwonej czapeczce. Tylko w dzienniku „METRO” znajdziemy bowiem szczegóły konkursu umożliwiającego wygranie biletów na iTunes Festival.

23.08.2013
20:27
iTunes Festival 2013: Wśród gwiazd Timberlake i Lady G. Bilety w „METRO”
REKLAMA
REKLAMA

Cóż to za dziwo? iTunes Festival to koncerty, które będą odbywały się przez cały długi wrzesień w londyńskiej sali Roundhouse. Program przewiduje występy takich gwiazd jak Elton John, Lady Gaga, Kings of Leon, Justin Timberlake, Katy Perry, Sigur Ros, Queens of the Stone Age i wiele innych. W sumie ponad sześćdziesiąt koncertów!

Jest o co powalczyć, tym bardziej, że biletów nie można nabyć zwyczajową drogą, za poczciwe funciaki, euro, dolary albo sztabki złota. Anglicy też mają pod górkę bowiem tylko wyspiarze, którzy zdecydują się skorzystać z aplikacji iTunes Festival i iTunes Store, będą mieli szansę na wejściówki.

W innych krajach bilety są przewidziane wyłącznie dla zwycięzców lokalnych konkursów. I tutaj wracamy ponownie do naszej swojskiej gazety codziennej. W Polsce organizatorem akcji jest „METRO”. Niestety ilość nagród jest mocno ograniczona, no ale można przecież liczyć na swoje szczęście:

Trzy powody aby spróbować

metro13Szansa na wygraną jest większa niż np. prawdopodobieństwo znalezienia parasola w tramwaju. Na dodatek nie pada, więc parasol jest nieprzydatny.

1 podwójny bilet na koncert Eltona Johna - 12.09.2013 r.
2 podwójne bilety na koncert Primal Scream - 20.09.2013 r.
1 podwójny bilet na koncert Justina Timberlake'a - 29.09.2013 r.*

Co zrobić, aby wygrać?

Należy wejść na stronę ewydanie.emetro.pl i zapisać się na darmowe e-wydanie dziennika Metro. Do e-wydań od 22 do 28 sierpnia dołączone będą: regulamin i informacje o zasadach konkursu.

I jeszcze tylko mała łyżka dziegciu w beczce miodu. Polska edycja umożliwia zdobycie biletów jedynie na koncerty Eltona Johna, Justina Timberlake’a i Primal Scream. Trudno, Elton i Justin będą musieli wystarczyć. Jeszcze tylko słowo o Primal Scream, bo chyba nie wszyscy mieli okazję zetknąć się z tą szkocką grupą. Panowie z Primal Scream obracają się w klimatach Indie rocka a na last.fm można ich bezkarnie i do woli posłuchać. Na pewno warto.

REKLAMA

Osobom, którym nie chce się wsiadać do „METRA”, rejestrować na stronie internetowej dziennika i brać czynnego udziału w konkursie pozostaje coś więcej niż głucha cisza. Wszystkich koncertów będzie można posłuchać przez oficjalną aplikację iTunes Festival oraz Apple TV. To bardzo ładnie, ale szczerze mówiąc nie ma to jak klimat wielkiej imprezy, prawdziwego show. Wygodna kanapa w salonie i TV się nie umywa. Okej, tutaj szczegółowe info o wszystkich koncertach, wykonawcach, godzinach i innych atrakcjach.

*1 osoba może wygrać w konkursie 1 podwójny bilet.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA