REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

J.J. Abrams zapowiada, że ekranizacja gry "Portal" jednak powstanie

Reżyser i producent J.J. Abrams, wielki fan gier "Portal" i "Half Life", nigdy nie ukrywał, że chciałby stworzyć filmy na ich podstawie. Wygląda na to, że to przedsięwzięcie nareszcie może dojść do skutku, przynajmniej połowicznie. 

30.09.2016
11:07
J.J. Abrams zapowiada, że ekranizacja gry Portal jednak powstanie
REKLAMA
REKLAMA

Plany dotyczące zekranizowania "Half Life'a" i "Portalu", słynnych produkcji Valve, doskonale znanych wszystkim graczom, J.J. Abrams ogłosił przed kilkoma laty, jeszcze w 2013 roku. Ogłosił, po czym nabrał wody w usta - w tej kwestii nic nie ruszyło, aż do początku bieżącego roku, gdy reżyser "Przebudzenia Mocy" poinformował, że nie porzucił tych projektów i że trwają prace nad scenariuszami. Wszelkie konkrety zachował jednak dla siebie.

portal-2 class="wp-image-74771"
REKLAMA

Wygląda na to, że - jeżeli wszystko pójdzie po myśli Abramsa - niebawem film "Portal" zostanie oficjalnie ogłoszony. Producent "Westworld" przyznał, że w przyszłym tygodniu ma umówione spotkanie z przedstawicielami Valve, podczas którego ma nadzieje osiągnąć konsensus w sprawie rozpoczęcia zdjęć do ekranizacji. Cóż, nawet jeżeli nie dojdzie do tego w najbliższym czasie, dobrze wiedzieć, że projekt cały czas posuwa się do przodu, nawet jeżeli tylko maleńkimi kroczkami. Tym bardziej, że "Portal", choć jest grą logiczną, to posiada świetną, zakręconą fabułę, która może doskonale sprawdzić się na srebrnym ekranie.

Miejmy nadzieję, że przy okazji spotkania Abramsa z Valve poznamy jakiekolwiek szczegóły, również te dotyczące ewentualnego powstanie filmu "Half Life".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA