REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

J. K. Rowling wraca jako Robert Galbraith! Cyfrowi znowu mają lepiej

Po nieudanym "Trafnym wyborze" J. K. Rowling postanowiła ponownie spróbować sił. Choć "Wołanie kukułki", pierwsza powieść o  Cormoranie Strike'u, nieporadnym życiowo prywatnym detektywie, nie powtórzyła sukcesu serii o Harrym Potterze, została przyjęta pozytywnie przez wielu czytelników. Nadszedł więc czas na drugą część cyklu. Tym razem na półki sklepowe trafi "Jedwabnik".

18.09.2014
12:58
J. K. Rowling wraca jako Robert Galbraith! Cyfrowi znowu mają lepiej
REKLAMA
robert-galbraith-jedwabnik-the-silkworm-cover-okladka
REKLAMA

Premiera książki "Jedwabnik" zapowiedziana jest na 24 września 2014 roku. Na szczęście posiadacze Kindle'ów i innych czytników książek e-bookiem mogą cieszyć się już dziś. No... nie do końca. Ale prawie. E-księgarnia Woblink już dziś ruszyła z przedsprzedażą. Do 23 września można zakupić "Jedwabnika" w promocyjnej cenie, tylko 24,90 zł!

Cormoran Strike powrócił, tak jak i jego pomysłowa asystentka, Robin Ellacott; to para, która jest na dobrej drodze do takiej sławy, jaką za detektywistyczne umiejętności zyskali Nick i Nora z „W pogoni za cieniem” czy Mikael Blomkvist i Lisbeth Salander (znana też jako dziewczyna z tatuażem) (…) zajmująca powieść, w której najbardziej fascynującymi bohaterami są nie zabójca czy ofiara, lecz detektywi próbujący rozwikłać zagadkę.

„The New York Times”

Każdy, kto przed premierą zakupi najnowszą powieść Roberta Galbraitha od razu otrzyma pierwsze rozdziały książki, by już dziś móc się nią delektować.

REKLAMA

Brzmi całkiem nieźle, zwłaszcza, że fani tradycyjnego druku muszą poczekać jeszcze tydzień, aż "Jedwabnik" (na pewno droższy o co najmniej dychę) trafi w ich ręce. Ponadto każdy, kto zakupi książkę do 23 września otrzyma 40% zniżki na dowolną pozycję ze sklepu Woblink.

Wszyscy, którzy zdecydują się na szybki zakup w ciągu 6 dni, "Jedwabnika" otrzymają w dniu premiery, tj. w środę, 24 września. Książka pojawi się na ich wirtualnej półce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA