REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Nie żyje trener polskich gwiazd. Miał 32 lata

Jacek Kramek zmarł nagle w poniedziałek, 19 lipca. Informację o jego śmierci przekazano na jego firmowym profilu na Instagramie. Trener personalny współpracował m.in. z Anną Lewandowską i Katarzyną Cichopek.

20.07.2021
14:57
jacek kramek nie zyje trener gwiazd
REKLAMA

Jacek Kramek był trenerem personalnym, sportowcem i motywatorem online. Miał za sobą 15 lat stażu treningowego oraz autorski Metabolic Boost System dla kobiet. Był także m.in. Mistrzem Polski wszechkategorii w Męskiej Sylwetce z 2015 roku i 4. zawodnikiem Mistrzostw Świata z 2018 roku. Zdobył także statuetkę Fitness Motywatora 2014 roku.

REKLAMA

„Jak sam powtarza balans, jeśli chodzi o dietę to klucz do sukcesu, by żyć w zgodzie ze swoim ciałem jakie oddaje nam pełną akceptację i siłę do działania na najwyższych obrotach w każdym aspekcie życia” — informował profil na Linkedin.

Informację o śmierci przekazano na Instagramie jego platformy treningowej. „Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku…” — czytamy.

Dziękuję Ci za ten wspólnie spędzony, szalenie cenny czas. Bardzo dużo przy Tobie się nauczyłam. Miedzy nami było dokładnie 10 lat i 10 dni różnicy w wieku. Powtarzałeś, że my baranki i do tego numerologiczne 33-ki możemy zwojować świat trzymając się razem. Cieszę się, ze przynajmniej spróbowaliśmy. Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy.

— czytamy na Instagramie

Gwiazdy żegnają się z Jackiem Kramkiem. Wśród nich jest m.in. z Anną Lewandowska i Katarzyną Cichopek.

Z Jackiem Kramkiem na Instagramie pożegnała się m.in. jego siostra oraz Anna Lewandowska, żona piłkarza Roberta i również trenerka personalna. „Jacku będziemy tęsknić” — napisała na InstaStory.

 class="wp-image-1756969"

Jacek Kramek był też trenerem aktorki i tancerki Katarzyny Cichopek. Podziękowała mu za „każdy wspólny trening, rozmowy, śmiech, wsparcie, motywacje. Odpoczywaj teraz… Ogromne wyrazy współczucia dla Twojej rodziny”. Post na Instagramie napisała też Maja Bohosiewicz, akoto rka i młodsza siostra Soni, także aktorki.

Byłeś dla mnie zawsze bardzo serdecznym, zmotywowanymi gościem. Zawsze witałeś mnie z szerokim uśmiechem i robiliśmy sobie żarty. Miliony twoich powiedzonek, bzdury które bawiły mnie do łez i poranne okrzyki: gdzie jest koń, który mnie trenuje??? Potrafiłeś zjednać sobie ludzi i z trenera stawałeś się terapeutą. z samego środka siebie opowiedzieć mi historie z dzieciństwa, urywki życia które mówiły o tym jak wrażliwym i dobrym facetem byłeś.

— napisała Maja Bohosiewicz
REKLAMA

Nie ujawniono przyczyny śmierci Jacka Kramka. Portal Plejada.pl podaje nieoficjalnie, że trener miał udar mózgu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA