REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Jak obrażają się ludzie na całym świecie? Dowiesz się tego w kilka minut

Ostatnio na kanale Cut Video pojawiła się seria filmów, które obrazują różne zwyczaje ludzi na całym świecie. Na dotychczasowych materiałach mogliśmy zobaczyć jak wygląda przestrzeń w różnych zakątkach globu oraz jak zachowuje się żyjące tam społeczeństwo. Widzieliśmy już jak całują się ludzie w różnych krajach oraz... jak wyglądają ich toalety. Teraz mamy okazję usłyszeć, jakie kierują do siebie wyzwiska.

14.09.2015
11:06
Jak obrażają się ludzie na całym świecie? Dowiesz się tego w kilka minut
REKLAMA
REKLAMA

Twórcy kanału stworzyli film "Insults Around The World". Jego tematem - jak sama nazwa wskazuje - są obelgi z całego świata. Bohaterami filmu są ludzie różnych narodowości, którzy opowiadają, jakich słów używają, by wzajemnie się obrażać. Z wideo dowiemy się m. in. jak niegrzecznie mówią do siebie mieszkańcy różnych stanów Stanów Zjednoczonych Ameryki czy stolic Włoch i Francji.

REKLAMA

Najciekawsze i zarazem najmniej podobne do naszych są obelgi, jakimi obdarzają się mieszkańcy Tajlandii. Niestety, wśród przepytywanych nie znalazł się ani jeden Polak. Ciekawe jak pomysłowi okazaliby się nasi rodacy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA