REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy Rok z Netfliksem będzie świetny! Wjeżdżają wszystkie sezony „Jak poznałem waszą matkę” i nie tylko

Netflix zaszalał. Jeszcze niedawno narzekałam, że nie mam gdzie obejrzeć wszystkich sezonów „Jak poznałem waszą matkę”, a tu serwis zapowiada, że w Nowy Rok uraczy nas całą serią. W kontekście dzisiejszej ucieczki Showmaksa z Polski, platforma jawi się jako Św. Mikołaj. Albo i pięciu brodatych jegomości.

12.12.2018
12:44
jak poznałem waszą matkę na netflix
REKLAMA
REKLAMA

Marzeniem większości fanów seriali jest powstanie jednej wielkiej platformy VOD, na której znajdziemy wszystkie interesujące treści. Cudownie byłoby płacić konkretny abonament i mieć dostęp zarówno do „Gry o tron”, „Opowieści podręcznej” i „Stranger Things” w ramach jednego serwisu. To się na pewno nie ziści, ale trzeba przyznać, że Netflix robi wszystko, żeby poszerzać swoją ofertę nie tylko o własne produkcje, ale też te uwielbiane przez widzów na całym świecie, stając się prawie monopolistą na rynku pod względem liczby materiałów.

Netflix w 2019 roku stawia na sentymenty i wspomnienia. Wraz z jego początkiem do serwisu trafią aż cztery ukochane seriale.

 class="wp-image-69360"

„Jak poznałem waszą matkę” na Netflix!

Największą niespodzianką jest dla mnie pojawienie się produkcji „Jak poznałem waszą matkę”. Uwielbiam ten sitcom, o wiele bardziej przypadł mi do gustu niż jego poprzednik, „Przyjaciele”, który też nota bene trafił na Netfliksa na początku, ale w tego roku. Powrót Teda, Barneya, Marshalla, Lily i Robin z pewnością sprawi, że Nowy Rok będzie przyjemniejszy.

Do Netfliksa trafią też „Homeland”, „Synowie Anarchii” i „Skazany na śmierć”.

I to będzie doskonała okazja, by albo nadrobić te seriale (przyznam, że mnie czeka maraton z „Synami Anarchii”), albo by przypomnieć sobie tytuły, które dobrze znamy od lat.

Kiedy i w jakiej formie produkcje trafią do Netfliksa?

REKLAMA
  • Jak poznałem waszą matkę - 1 stycznia 2019 roku; wszystkie dziewięć sezonów
  • Synowie Anarchii - 1 stycznia 2019 roku; wszystkie siedem sezonów
  • Homeland - 1 stycznia 2019 roku, sześć sezonów
  • Skazany na śmierć - 1 stycznia 2019 roku, wszystkie pięć sezonów

To się nazywa Nowy Rok!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA