REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy Rok z Netfliksem będzie świetny! Wjeżdżają wszystkie sezony „Jak poznałem waszą matkę” i nie tylko

Netflix zaszalał. Jeszcze niedawno narzekałam, że nie mam gdzie obejrzeć wszystkich sezonów „Jak poznałem waszą matkę”, a tu serwis zapowiada, że w Nowy Rok uraczy nas całą serią. W kontekście dzisiejszej ucieczki Showmaksa z Polski, platforma jawi się jako Św. Mikołaj. Albo i pięciu brodatych jegomości.

12.12.2018
12:44
jak poznałem waszą matkę na netflix
REKLAMA
656 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Marzeniem większości fanów seriali jest powstanie jednej wielkiej platformy VOD, na której znajdziemy wszystkie interesujące treści. Cudownie byłoby płacić konkretny abonament i mieć dostęp zarówno do „Gry o tron”, „Opowieści podręcznej” i „Stranger Things” w ramach jednego serwisu. To się na pewno nie ziści, ale trzeba przyznać, że Netflix robi wszystko, żeby poszerzać swoją ofertę nie tylko o własne produkcje, ale też te uwielbiane przez widzów na całym świecie, stając się prawie monopolistą na rynku pod względem liczby materiałów.

Netflix w 2019 roku stawia na sentymenty i wspomnienia. Wraz z jego początkiem do serwisu trafią aż cztery ukochane seriale.

 class="wp-image-69360"

„Jak poznałem waszą matkę” na Netflix!

Największą niespodzianką jest dla mnie pojawienie się produkcji „Jak poznałem waszą matkę”. Uwielbiam ten sitcom, o wiele bardziej przypadł mi do gustu niż jego poprzednik, „Przyjaciele”, który też nota bene trafił na Netfliksa na początku, ale w tego roku. Powrót Teda, Barneya, Marshalla, Lily i Robin z pewnością sprawi, że Nowy Rok będzie przyjemniejszy.

Do Netfliksa trafią też „Homeland”, „Synowie Anarchii” i „Skazany na śmierć”.

I to będzie doskonała okazja, by albo nadrobić te seriale (przyznam, że mnie czeka maraton z „Synami Anarchii”), albo by przypomnieć sobie tytuły, które dobrze znamy od lat.

Kiedy i w jakiej formie produkcje trafią do Netfliksa?

REKLAMA
  • Jak poznałem waszą matkę - 1 stycznia 2019 roku; wszystkie dziewięć sezonów
  • Synowie Anarchii - 1 stycznia 2019 roku; wszystkie siedem sezonów
  • Homeland - 1 stycznia 2019 roku, sześć sezonów
  • Skazany na śmierć - 1 stycznia 2019 roku, wszystkie pięć sezonów

To się nazywa Nowy Rok!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA