REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Serialowy szał czas zacząć. Na Netfliksie są już wszystkie odcinki „Jak poznałem waszą matkę” i nie tylko

Netflix nie próżnuje po sylwestrowej zabawie i zaprasza starych znajomych. Cztery głośne i kultowe serialie wylądowały właśnie w serwisie. To się nazywa wejść w nowy rok na pełnej… mocy, oczywiście.

01.01.2019
9:00
Jak poznałem waszą matkę już w ofercie Netfliksa. Ponadto inne kultowe seriale
REKLAMA
REKLAMA

Dla serialowych maniaków to istna gwiazdka z nieba, bo do tych produkcji zawsze powraca się z sentymentem, a ich odświeżenie to czysta przyjemność. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić tych pozycji, to 2019 rok rozpocznie się dla was wyjątkowo ekscytująco. Trudno o inną reakcję przy seansie kolejnych odcinków tych cieszących się uznaniem seriali. Macie jeszcze jakieś dni urlopowe do wykorzystania? To czym prędzej dzwońcie do szefa.

Na Netfliksie można już oglądać „Jak poznałem waszą matkę”, „Homeland”, „Synów Anarchii” i „Skazanego na śmierć”.

A jeszcze lepsze jest to, że wymienione seriale dostępne będą na platformie w całości. Wyjątkiem jest jedynie „Homeland”, gdyż obejrzeć będziemy mogli sezony od 1-5. Dwie kolejne serie niestety nie trafiły do oferty serwisu.

Cały styczeń na Netfliksie szykuje się wystrzałowo, bo nie zabraknie tam też oryginalnych produkcji i szeregu filmów. Skupmy się jednak na wspomnianych tytułach o ugruntowanej pozycji. Jeżeli jakimś cudem przespaliście ostatnie kilkanaście lat w telewizyjnym świecie, to służymy szybkim przypomnieniem.

Serialowa mania na Netfliksie od 1 stycznia 2019 roku. Co obejrzeć?

jak poznałem waszą matkę netflix class="wp-image-236537"

Na początku 2018 roku Netflix sprawił swoim użytkownikom podobną niespodziankę. Wówczas do biblioteki serwisu trafiły wszystkie odcinki „Przyjaciół”. W tym roku platforma sięgnęła po kolejny równie rozpoznawalny i ważny dla telewizji sitcom. Ted, wspominając dawne lata, opowiada swoim dzieciom o przyjaciołach i okolicznościach, w których poznał ich matkę. Miliony widzów pokochały perypetie piątki znajomych, a teraz dostajemy szansę na odświeżenie sobie tej opowieści.

Synowie Anarchii - sezony 1-7

synowie anarchii netflix class="wp-image-236540"

Jax Teller, wiceprezydent i syn założyciela motocyklowego gangu, odnajduje stare dzienniki ojca. Pod ich wpływem postanawia dokonać zmian w klubie. Na przestrzeni kolejnych odcinków członkowie gangu z Kalifornii starają się chronić miasteczko Charming przed dilerami narkotyków i wielkimi deweloperami. W obsadzie m.in. Charlie Hunnam czy Ron Perlman.

Skazany na śmierć - sezony 1-5

skazany na śmierć netflix class="wp-image-236543"

To już rocznikowo 14 lat, od kiedy na naszych ekranach zagościł „Skazany na śmierć”. Początkowo planowano 13 odcinków w 1. sezonie i dopiero potem decyzję, co dalej zrobić z produkcją. Serial od początku bił rekordy oglądalności i popularności, stacja zdecydowała się wydłużyć sezon do 22 epizodów. Tych ostatecznie powstało 80 odcinków rozłożonych na cztery sezony. Produkcja powróciła w 2017 roku z nową serią.

Homeland - sezony 1-5

homeland netflix class="wp-image-236546"
REKLAMA

Sierżant korpusu piechoty morskiej spędza w niewoli w Iraku 8 lat. Po tym czasie powraca do Stanów Zjednoczonych jako bohater. Jednak agentka CIA, Carrie Mathison, podejrzewa, że może on planować zamach terrorystyczny. Tak przynajmniej wynika z informacji przekazanych jej przez irackiego informatora. Całość powstała na podstawie izraelskiego serialu „Więźniowie wojny” z 2010 roku.

Wszystkie wymienione seriale się już dostępne w ofercie Netfliksa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA