REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Grupa Abstra rusza z nowym kanałem. Tym razem będzie uczyć o seksie

„Ja TO robić?” to nowy projekt grupy Abstra. Razem z właścicielem marki Durex otwierają fabularny kanał o edukacji seksualnej dla młodych ludzi.

11.02.2019
15:20
jak to robic
REKLAMA
REKLAMA

Firma Abstra to jeden z najważniejszych producentów w na polskim YouTube’ie. Niedawno firma chwaliła się przychodem wynoszącym ponad 8 mln złotych w 2018 roku. Kanały należące do Abstra zanotowały 567 mln wyświetleń. Miniony rok to również 5 nowych kanałów. Ale na tym najwyraźniej nie koniec, bo dzisiaj zapowiedziany został nowy i do tego dość ambitny projekt.

„Jak TO robić?" To fabularny kanał, którego tematem będzie edukacja seksualna.

Odcinki produkcji mają być poświęcone mitom dotyczącym seksualności i seksu w ogóle. Kolejne odcinki mają brać na warsztat inne tematy. Informacja prasowa, która do nas dotarła mówi, że będą to m.in. Choroby weneryczne, antykoncepcja, pornografia, utrata dziewictwa.

Partnerem kanału jest Reckitt Benckiser, właściciel marki Durex.

„Jak TO robić?” to nasz pierwszy kanał, który stworzyliśmy we współpracy z dużym partnerem komercyjnym. To zupełnie nowa, bardzo świeża forma. Dotychczas kooperacje z markami na YouTube obejmowały tworzenie odcinków dedykowanych lub lokowanie produktu. Wraz z Durex mogliśmy przenieść naszą współpracę na zupełnie nowy poziom. Dzięki połączeniu naszego doświadczenia w tworzeniu atrakcyjnych treści na YouTube z dziesiątkami lat badań Durex na temat seksu, udało nam się stworzyć fantastyczne medium edukacyjne, z którym trafimy do setek tysięcy młodych ludzi w Polsce – powiedział Rafał Masny, członek zarządu Abstra i jeden z założycieli Abstrachuje.tv.

We wszystkich odcinkach produkcji „Jak TO robić?” pojawiać się będzie Maja, której postać znana jest z serialu „Nieprzygotowani”. Twórcy zakładają, że program ma trafić do młodych ludzi, dla któych Internet jest głównym źródłem wiedzy o seksie.

Jest zapewne wiele sposobów na to, aby mówić o cielesności, związkach i seksie. Moża iść drogą, którą wytyczyła dawno temu Seksmasterka, ale akurat szarpanie za kontrowersyjne struny zazwyczaj nie niesie ze sobą niczego dobrego, a już tym bardziej niczego konstruktywnego. Krótką zapowiedź programu „Jak TO robić?” możecie zobaczyć na Instagramie. Efekt jest, cóż, dość przewidywalny.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA