REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Fani przyjrzeli się uważnie fotosowi z planu Terminatora. I znaleźli zupełnie nowego cyborga

Jak będzie wyglądał nowy Terminator? Oficjalnie tego jeszcze nie wiemy. Fani kultowej serii Jamesa Camerona dopatrzyli się jednak w pierwszym fotosie z planu nowego filmu pewnego istotnego szczegółu.

03.08.2018
13:21
jak wygląda nowy terminator
REKLAMA
REKLAMA

Mamy już pierwsze oficjalne zdjęcie z planu nowego Terminatora. Filmu, na który bardzo czekam. Pierwsze jego dwie części to jedne z najlepszych filmów akcji (z domieszką science-fiction), jakie widziałem w życiu. Niestety, odkąd James Cameron nie zajmuje się tą marką, seria bardzo mocno podupadła. Na szczęście reżyser jest mocno zaangażowany w produkcję nowej części, choć tym razem wciela się w rolę scenarzysty i producenta.

Nowy Terminator ma być kontynuacją wydarzeń z drugiej części filmu i ma też całkowicie ignorować wszystko, co opowiedziały kolejne kinowe i telewizyjne produkcje. Na pierwszym oficjalnym fotosie z planu widzimy starszą Sarah Connor (w tej roli niezastępowalna Linda Hamilton) u boku Natalii Reyes i Mackenzie Davies.

Fani są zdania, że jedna z tych kobiet nie jest człowiekiem.

Według oficjalnego opisu, akcja nowego filmu dziać się będzie w teraźniejszości w Mexico City. Główną postacią będzie Dani Ramos (grana przez Reyes), na którą będzie polować nowy Terminator (w tej roli Gabriel Luna) z przyszłości. Na razie nie jest jasne jak w opowieść wpisują się Sarah Connor i T-800 (w tej roli Arnold Schwarzenegger).

Widoczna na fotosie Mackenzie Davis ma grać Grace, która – według tego samego opisu – jest zabójczynią z przyszłości. Zdaniem dużej grupy fanów, nie jest kim na kogo wygląda. Jej ciało pokrywają podejrzanie symetryczne blizny, które rzekomo mają sugerować, że Grace nie jest człowiekiem.

Czyżby nowy Terminator jednak czerpał nieco elementów z późniejszych filmów?

W Terminator: Ocalenie poznaliśmy nową istotę dla kanonu serii, jaką była hybryda człowieka i maszyny. Blizny Grace mogą sugerować, że postać ta zawiera mechaniczne elementy, być może czyniące ją lepszym wojownikiem. Znając jednak podejście Camerona, cudze pomysły nie trafią do jego filmu.

Bardziej prawdopodobną teorią wydaje się ta głosząca, że Grace to nowy Terminator, przeprogramowany podobnie jak T-800, by służyć ludzkości. Choć właściwie, to nie wiemy, czy ta postać walczy po właściwej stronie – rozwiązanie poznamy prawdopodobnie dopiero podczas samego seansu.

REKLAMA

Jak wygląda nowy Terminator? Tego dowiemy się 22 listopada 2019 r. Dziś w telewizji przypomnimy sobie, jak to się wszystko zaczęło.

Dziś, a więc 3 sierpnia, stacja telewizyjna TVP2 wyemituje o 20:10 nieprzerywaną reklamami pierwszą część Terminatora, nakręconą jeszcze w 1984 r. To film, który był właściwym początkiem wielkiej kariery filmowej Jamesa Camerona. Spopularyzował też Arnolda Schwarzeneggera. To również najmroczniejsza odsłona całej serii, której momentami bliżej do horroru niż filmu akcji. Z całego serca polecam.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA