REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Jak za każdym razem osiągnąć orgazm? Zbadają to bohaterki „Sexify”. Premiera polskiego serialu Netfliksa już w kwietniu

„Sexify” to nowy polski serial platformy Netflix. Właśnie poznaliśmy datę premiery produkcji. Serwis zaprezentował także oficjalny zwiastun.

26.03.2021
9:49
Netflix pokazał zwiastun „Sexify”. Premiera polskiego serialu w kwietniu
REKLAMA
REKLAMA

„Sexify” to jedna z kilkunastu polskich produkcji Netfliksa zapowiedzianych na ten rok i początek kolejnego. Fabuła ośmioodcinkowego serialu skupia się na historii Natalii (Aleksandra Skraba). Studentka informatyki, specjalistka od programowania wpada na pomysł aplikacji, która ma pomóc w nazywaniu i zaspokajaniu potrzeb seksualnych. Natalii w opracowaniu algorytmu na kobiecy orgazm pomagają koleżanki, Paulina (Maria Sobocińska) i Monika (Sandra Drzymalska).

Sexify na Netflix Polska – zwiastun:

Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych. „Sexify” to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn – dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności

– czytamy w oficjalnym opisie produkcji.

Za reżyserię i scenariusz serialu odpowiadają Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski. W produkcji wystąpili także m.in. Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner, Piotr Pacek, Wojciech Solarz, Kamil Wodka i Jan Wieteska.

REKLAMA

Na początku tygodnia Netflix zapowiedział kilkanaście polskich seriali i filmów, które trafią do biblioteki serwisu w tym roku i na początku 2022. Wśród nich, oprócz „Sexify”, 2. sezon serii „Kajko i Kokosz”, sequel „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, film Hiacynt, kontynuacja serialu Rojst – „Rojst'97” oraz „Prime Time” z Bartoszem Bielenią.

Premiera serialu „Sexify” zapowiedziana jest na 28 kwietnia 2021.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA