REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

A ty jaką broń wybierzesz w razie Apokalipsy Zombie?

Zastanawialiście się kiedyś, jaka broń najlepiej sprawdzi się w walce z zombie? Oni postanowili to sprawdzić w praktyce. 

24.10.2014
11:14
A ty jaką broń wybierzesz w razie Apokalipsy Zombie?
REKLAMA

Znacie kanał AWE (amaze. wow. educate.) me? Jeśli nie, czym prędzej nadróbcie zaległości - to jedno z najbardziej geekowych miejsc na YouTube. Jego autorzy zajmują się przede wszystkim tworzeniem replik i wariacji na temat broni białej z gier i filmów. Najlepiej zacznijcie od najnowszego filmu, na którym prezentują skuteczność różnego oręża w zwalczaniu hord zombie.

REKLAMA

W "Zombie Killer Weapon Challenge" twórcy kanału sprawdzają, jak radzą sobie w boju z żywymi trupami katar, młot bojowy oraz włócznia, które samodzielnie wykuli. Oczywiście z powodu chwilowego braku prawdziwych zombie, zmuszeni byli skorzystać z substytutów - manekina oraz kilku przedmiotów, które efektownie rozwalają w zwolnionym tempie. Może i wiedza na temat tego, jak prawidłowo uzbroić się przeciwko tego rodzaju przeciwnikom nie jest chwilowo wyjątkowo niezbędna, ale nawet gdyby nigdy nie miała się przydać - to wciąż kawał przyjemnej, odstresowującej rozrywki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA