REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jake Gyllenhaal zagra w nowej ekranizacji gry wideo. Ruszają prace nad "The Division"

Jake Gyllenhaal jest pierwszą gwiazdą w obsadzie powstającego filmu "The Division", będącego kolejną ekranizacją gry wideo wydanej przez Ubisoft. 

02.06.2016
10:22
Jake Gyllenhaal zagra w ekranizacji gry wideo The Division
REKLAMA
REKLAMA

Filmowe adaptacje gier wideo to dla Jake'a Gyllenhaala nie pierwszyzna - trzydziestopięcioletni aktor ma już na koncie główną rolę w widowisku "Książę Persji: Piaski czasu" z 2010 roku, za którą otrzymał nominację do nagrody Teen Choice. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto będzie partnerował gwieździe "Wolnego strzelca", "Do utraty tchu" czy "Donniego Darko" w obsadzie "The Division", ani kto zajmie się reżyserią i scenarzystą widowiska. Projekt jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji.

Materiał promocyjny z gry Tom Clancy's The Division class="wp-image-70349"
Materiał promocyjny z gry Tom Clancy's The Division
REKLAMA

Ubisoft tymczasem, jeśli chodzi o ekranizacje swoich gier, wszystkie siły wkłada w realizację i promocję filmowego "Assassin's Creed", który premierę będzie miał pod koniec 2016 roku. Studio zamierza podbić kina jeszcze przynajmniej dwoma kolejnymi produkcjami: "Splinter Cell" i "Rabbids".

"Tom Clancy's The Division" to wydana na platformy PC, PlayStation 4 i Xbox One w marcu tego roku gra z gatunku third-person shooter. Opowiada ona o elitarnej grupie militarnej, której celem jest opanowanie paniki, jaka zapanowała w Nowym Jorku po wybuchu epidemii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA