REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jak powstawał "SPECTRE", najnowszy film z Jamesem Bondem? Są już pierwsze materiały z planu!

Nie możecie doczekać się nowego filmu o Jamesie Bondzie? Jeśli tak, to musicie uzbroić się w cierpliwość. "SPECTRE" wejdzie na ekrany kin dopiero w październiku, na osłodę dostaliśmy przynajmniej pierwszy materiał filmowy z planu. Całkiem interesujący, choć niestety - dość krótki.

12.02.2015
10:28
Pierwszy film z planu nowego Bonda - "SPECTRE"
REKLAMA
REKLAMA

Niespełna dwuminutowy film, który wylądował w Sieci dziś rano, zdradza, że jedną z lokacji, gdzie kręcona będzie część scen do "SPECTRE" są austriackie Alpy. W materiale możemy m. in. zobaczyć ekipę przy pracy, posłuchać wypowiedzi aktorów i producentów, a także przyjrzeć się temu, jak powstają niektóre ujęcia. Nie zabrakło również Daniela Craiga w akcji, który z właściwą Bondowi gracją eliminuje napastników.

REKLAMA

"SPECTRE" będzie już 23 odsłoną przygód Jamesa Bonda. Z budżetem sięgającym 300 milionów dolarów, ma szansę być jednym z najdroższych filmów w historii. W obsadzie, obok Craiga, znaleźli się także m.in. Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Monica Bellucci i Andrew Scott (Denbigh). Reżyserem „SPECTRE” jest Sam Mendes, zaś za scenariusz odpowiedzialni są John Logan, Neil Purvis i Robert Wade.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA