REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

James Franco w serialowej adaptacji "Dallas '63"

Po niemal dwóch latach od ogłoszenia planów dotyczących stworzenia serialowej adaptacji książki "Dallas '63" autorstwa Stephena Kinga, wreszcie ujawniono pierwsze związane z nią szczegóły. Właśnie poznaliśmy nazwisko aktora, który wcieli się w postać głównego bohatera, Jake'a Eppinga.

13.02.2015
9:23
James Franco w obsadzie serialu "Dallas '63"
REKLAMA
REKLAMA

Do roli Eppinga wybrany został James Franco. Amerykański aktor znany jest z udziału w takich filmach, jak między innymi "127 godzin", "Spider-man", "Tristan i Izolda" czy "Spring Breakers". Franco rozpoczął swoją karierę od gry w serialach telewizyjnych. Teraz, po kilkuletniej przerwie, znów do nich powróci.

dallas 63 james franco
REKLAMA

"Dallas '63" to historia o trzydziestokilkuletnim nauczycielu języka angielskiego, któremu przyjaciel pewnego dnia składa niecodzienną propozycję. Epping ma możliwość przenieść się w czasie do roku 1958, by uratować prezydenta Kennedy’ego przed zamachem dokonanym w roku 1963 w Dallas. Początkowo niechętny podjęcia się tej ryzykownej misji, pod wpływem opowiadania napisanego przez jednego ze swoich uczniów wkrótce zmienia zdanie i postanawia wziąć na siebie tę odpowiedzialność.

Za produkcję serialu odpowiedzialne jest należące do J. J. Abramsa studio "Bad Robots Productions". Sam Abrams, wspólnie ze Stephenem Kingiem, Bridget Carpenter oraz Bryanem Burkiem, jest producentem wykonawczym zaplanowanego na dziewięć odcinków "Dallas '63".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA